Jump to content
Dogomania

klusek04

Members
  • Posts

    1767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by klusek04

  1. Co myślicie o imieniu Bajka? Mnie się podoba. Może dzięki takiemu imieniu domek szybko się znajdzie. Czy suni nie trzeba zabezpieczyć od cieczki teraz?
  2. Oj, oby tak się stało. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  3. Podnoszę Drucika. Hopaj piesio na pierwszą.
  4. Biedna Suzi szuka domku. Bardzo pilne.
  5. SZOK biedny w górę psinko. Może na pierwszej stronie domek czeka. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1374/p1010151pw5.jpg[/IMG]
  6. Łapuś w górę [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2139/910075419bg.jpg[/IMG][/URL]
  7. Racja. Porąbane to miasto. A Nędzy życzymy domku stałego.
  8. I co tam u Drucika? Czy ktoś się o niego pyta?
  9. Podnosimy Suzi.
  10. Wiosno przyjdź i domku dla naszej małej trikolorki. Podnosimy.
  11. I kolejny problem. Co robić? Może któryś wet ma taki sprzęt i by pożyczył?
  12. Każde imie lepsze od bezimiennego gnicia na tym łańcuchu. Czemu nie można pomóc tej biednej suni? To takie okropne. [COLOR=red]Hopaj Soniu na pierwszą[/COLOR].
  13. Oj, straszne rzeczy czytam. Myslałam że Fajna ma super domek, a tu złe wieści. Ale na pocieszenie powiem że alkoholicy to zazwyczaj bardzo wrażliwi ludzie i zwierząt nie krzywdzą. Chyba że to już całkiem patologia ale to by sobie psa z ogłoszeń nie brali. Pewnie macie rację. Plan jest dobry: sterylka i patrzeć co będzie dalej. może ci ludzie wcale nie tacy źli.
  14. Vella, daj mamie sunieczkę mini na pociechę, bo nie wierzę że po Niteczce tak se od razu dojdzie do siebie. Musi byc jakieś pocieszenie. pozdrówki. Oby wszystkie sprawy się tako kończyły. Dla MAmusi Vellusi buziaki i pozdrówki. Suuuuper kobieta. Uratował Nici życie napewno.
×
×
  • Create New...