Oj, straszne rzeczy czytam. Myslałam że Fajna ma super domek, a tu złe wieści.
Ale na pocieszenie powiem że alkoholicy to zazwyczaj bardzo wrażliwi ludzie i zwierząt nie krzywdzą. Chyba że to już całkiem patologia ale to by sobie psa z ogłoszeń nie brali. Pewnie macie rację. Plan jest dobry: sterylka i patrzeć co będzie dalej. może ci ludzie wcale nie tacy źli.