Jump to content
Dogomania

klusek04

Members
  • Posts

    1767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by klusek04

  1. Przypomnę jaka urocza była parę miesięcy temu. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3408/hpim7418zd9.jpg[/IMG]
  2. Nitencja to piękna sunia. Szukamy domku usilnie dla tej królewny. Kto pokocha to nasze cudo?
  3. I co dalej z Szokiem będzie? Nowy dom tymczasowy to ciężka sprawa a co dopiero dla niewidomego psiaka? Kto się podejmie opieki nad SZOKIEM? [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6908/p1010156ay2.jpg[/IMG]
  4. Hopaj łapusiu na pierwszą stronę. Może szczęście się uśmiechnie i domek się znajdzie.
  5. O tak. Dobrego domku życzymy całej rodzince najlepiej. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5299/p1010195ga0.jpg[/IMG][/URL]
  6. I ja życzę mu tego. Wracaj szybko Madzialajda do nas.
  7. I co dalej z psiątkiem będzie? Pomocy. Śliczna Suzi szuka domku, chociaż tymczasowego.
  8. Skojarzenie mam jedno tylko. Czy to ta sunia o której myślę?
  9. Oj malutka, kto cię pokocha? Już jesteś ufna, teraz trzeba tylko znaleźć twojego nowego Pana.
  10. A czy ktoś wie coś o mamusi Bertusi? Przepadła jak kamień w wodę. Mam najgorsze przeczucia. Tak długo jej nie ma że musiało ją coś złego spotkać. :shake: :shake: :shake:
  11. No to Pucha tzrymaj się. Dałeś się już Kamkam we znaki. Bądź miły bo ci michy nie zostawi jak cię nie będzie na miejscu.
  12. I co u sunieczki. Czy domek może się wyklarował? hopaj na pierwszą psinko.
  13. Niteczka szuka domku. Kto ją pokocha?
  14. Czy ktoś pokocha niewidomego SZOKA?
  15. Hopaj psiaku na pierwszą. Może ktoś dla ciebie ma domek cieplutki.
  16. Podniosę pieski. Hop na pierwszą po nowe domki.
  17. Podnoszę biedaka. Hopaj na pierwszą.
  18. no to hop na pierwszą MAŚKA.
  19. Ręce opadają. Tyle bid nowych. Nie do opanowania to wszystko. Podnoszę. Sunia na pierwszą.
  20. Pewnie jak wyda któreś stworzenie to da miejsce nowemu. Ale on tam na tej swojej wsi ma pełno takich bied albo i gorszych.
  21. Ja nie chciałam oczywiście odbierać szansy suni na dom. Daleka jestem od tego. Jeśli ktoś się na to zdecyduje to chylę czoło przed nim. Jeśli ktoś odebrał to inaczej przykro mi. Fakt jest jednak taki że nikt bliżej nie zna usposobienia i nawyków tej suni. Jest to więc pewne ryzyko. Jeśli jednak domek taki się znajdzie to będę bardzo szczęśliwa, bo życzę tej suni jak najlepiej.
  22. cudo w górę [IMG]http://images20.fotosik.pl/16/9088b1ee69ecf9cb.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...