[quote name='Majaa']Mrs.ka dlatego póki nie bedzie wątku suńki u Ciebie (a właśnie jak ją nazwałaś?) nie zdejmiemy żadnych nie zdjętych ogłoszeń Stelli i Maśki bo toż to prawie klony są :cool3:
Poza tym - pomyśl o szczepieniach i sterylce suki - mam na myśli termin To już chyba najwyższa pora na pozbawienie suńki troszkę wnętrzności dla Jej dobra ![/quote]
To ja na stronie schroniskowej ją umieszczę jak tylko będzie foto i opis.