Jump to content
Dogomania

klusek04

Members
  • Posts

    1767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by klusek04

  1. I ja też. Wciąż się nie znalazła/
  2. Przydałoby się jakieś nowe zdjęcie chłopaczka i suni. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/961/ewq057au0.jpg[/IMG]
  3. Ale zastrzyk trudno dać obcej, bezdomnej suce na wsi. Zazwyczaj jest zestresowana i tak przerażona ludźmi (wieśniaki najczęściej przeganiają i różne gorsze rzeczy) że nie pozawala się do siebie zbliżyć na odległość strzykawki.
  4. Pomocy dla chorego psiaka.
  5. cieszymy się jego szczęściem.
  6. No to wielka radość. Saul może pomarudź jeszcze nad biedami innymi to może domki szybko znajdą.
  7. ale niestety provere trzeba podawać bardzo regularnie co 7-10 dni. A aj myślałąm że masz jakiś Srodek co na pół roku wystarcza.
  8. To na mojej trasie do pracy więc będę czujna
  9. A ja zaraz ją wrzucę na stronę schroniska tylko te fotki dziwnie przerobione
  10. To tzrymamy kciuki za podróż do nowego domku.
  11. Drutek chyba wystawia cierpliwość Mai na próbę.
  12. Parka czeka na upragniony domek. kto je przygarnie na zimę i całe życie?
  13. Nie udało mi się na nią dziś "wpaść". Moja trasa to partyzantów,9-go maja, szkolna i nic.
  14. Jest taka tabletka? Chętnie zakupię kilka na wieś Dziurów gdzie widziałam 2 biedne suczyny. Ktoś dokarmia ale nie udomowi. A jak zajdzie w ciąże to nawet potrafią zabić "bo się cieka"...:-(
×
×
  • Create New...