-
Posts
2226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elainfo
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
elainfo replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
[quote name='aisaK']Fox India, nie martwimy się, bo wiemy, że jest w dobrych rękach. Tylko Tobie może przydałby się ktoś kto się zna na behawioryźmie i wychowaniu takiego łobuza. Bo to napewno da się wypracować. Może poprosić Klementynkę o poradę?[/QUOTE] no no behawiorysta napewno doradzi co robic ,ze by IVucha niekopała dziur w scianavch.. mozes tez napisac Joaaa..ona jest też behavio.. -
Tosia jest juz w drodze do tanitki..;-))ja niestety zostałam odgórnie pozbawiona przyjemnosci przewiezienia Tosi.....:angryy: wiec siedzę teraz przed kompem i obgryzmna paznokcie z... strasznie żałuje ,zze nie mam okazji jej zobaczyc.. tanitko..jak tylko obrobisz tosie.. to daj znać jak ona sie zachowuje...??? i w ogóle..
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
ale sie wymeczylismy z oskarem na tych Polach.., dzieciaki go maltertowaly.., miziały, gniotły, drapały po pysku.., oskarek był bardzo grzecznyi spokojny nadpodziw..;-)).. jechał z drugim piesem w samochodzie.. zero agresjii... ten pisio to 13 letni PONEK...,który powarkiwał sobie pod nosem chyba na oskara..:crazyeye: Oskar siedzial pod namiotem wraz z reszta schroniskowych bidaków.. i zacowywał sie najprzyzwoiciej z nich wsdzystkich. pokazał klasę..!!jest niesamowicie zrównowazonym psem! na zadnego z nich nie warknąl, nawet ddał darowanego chrupka szceniakowi.. ze schronu.. dwie osoby wzięły namiar na mnie..a w zasadzie na Oskara.. wiec zobaczymy.. do tego jedna z tych osób miała w reku piernikowe serce z napisem OSKAR..:cool3: cóż za zbieg okolicznosci:razz: :razz: coprawda watpie ,ze zadzwonia ale chociaz podniosło to na duchu nieco.. -
[quote name='tanitka']no to czekamy:lol: a mój TZ jak usłyszał, ze jamniczka przyjedzie z budą, w której ma mieszkać, powiedział z oburzeniem - "i wy nazywacie się obrońcami praw zwierzat????":loveu:[/QUOTE] hahaha, tanitka ale ta buda to naprawde- ja mysle ,ze pozwoli jej godnie zniesc stress zw. z nowa sytuacja/.. no przeciez bedziesz jaj tam siła trzymac .. jesli wybierze twój fotel.. Tanitka ja pieska osobiscie nie znam.. wiec niewiem jaki mam charakterek.. tak naprawede.. a noz widelec jednak ta buda sie przyda..?? zreszta napewno sie przyda jak nie tosi... toprzeciez zawsze jakis bidak dzies czeka na taka piekna bude..albo pojdzie na licytacje a kaska z budy trafi na ewentualne leczenie.. czy zabiegi związane z Tosiunka.. ja o 11.00 jade z Zielonki Na Pola Mokotowskie z Oskarem.. Dzisiaj DZień Ziemi .. chce go pokaząć ludziom.. moze cos sie trafi..:oops:Trzymajcie kciuki może ktos zechce adoptowac mojego oskarka- vel Krucha.. Tanitko napewno zadzwonie do ciebie.. jak bede na miejscu u Tosi.. i dam znac , jak wyglada sytuacja i za ile zjedziemy do ciebie..;-)) trzymajcie tez kciuki żeby Tosia okazała sie grzecznym pieskiem..:loveu:
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
cisza bo jest weekend ia ja głownie w czasie pracy urzeduje na dogo.. albo jak jestem u rodziców....(oni naja net w przeciwienstwie do mnie) echh wczoraj zadzwoniła do mnie pani..(zerwała ogloszenie z pol Mokotowskich o Oskarku) i umówiłysmy sie ,ze przyjedzie go wczopraj obejrzec .. po czym nireprzyjechała i niezadzwoniła...;-(( jaks gwiazda polskiej muzyki.. kupiła dom po Gawlinskich w Józefoewie i wczoraj poprzesłuchaniu perkusisty miała wpaśc do mnie... ale niewpadła..pewnie to i dobrze.. słuchajcie zapraszam dzis na Pola Mokotowskie na spotkanie z oskarkiem..;_)) mysle ,że gdzies miedzy 11.00- a 14.00 bede tam z oskarem.. jest Dzis impreza na polach pt. DZIEN ZIEMI.. i bede tam prezentowac Oskaraa.. przy stoisku schroniska z Oztrowii Mazowieckiej hmm.. -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
elainfo replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
kurcze mi Oskar po 1,5 m-cznym pobycie ze mna raz tez odrapał troche sciane przy drzwiach.. ale bardziej ja obczernił brudnymi łapami.. a sciana swiezo po remoncie, odmalowana na jasnozólty kolorek.....:razz: -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
elainfo replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
[quote name='fox_india']hm... u Ivi tak srednio hehz trzy dni temu Ivi probowala zrobic podkop przy drzwiach wejsciowych. odrapala z kilogram sciany dzis postanowila wydrapac dziure w dzwiach, znowu odrapala tynk i dodatkowo rozwalila sobie dwie poduszeczki na lewej lapie. wchodzimy do mieszkania a tu pelno krwi na podlodze! drzwi obdrapane ... eh.. co robic?!? co robic?!?[/QUOTE] oo kurde....myslisz ,ze to lek separacyjny.. anie wyje nie szceka jakzostaje sama w domu?? -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
elainfo replied to Hala's topic in Już w nowym domu
ups.. a jednak ma ten net..;-)) echhh.. czyli troche niewiadoma.. co dalej.. a to ich kurupel niedobry.. .. ale może to faktycznie kwestia czasu az sie zaprzyjaźnią..hmmm no tak to zazwyczaj chyba bywa z dwoma samcami...jeden zawsze musi pokazac kto tu rządzi.. ..ale ze taki kurdupel .. misiaczkowi podsoczył... nonono:mad: jestem dumna z Micha:loveu: obronca ucisnionych...:evil_lol: -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
elainfo replied to Hala's topic in Już w nowym domu
choroba moze ona juz niema netu..... :-( -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
elainfo replied to Hala's topic in Już w nowym domu
....spacerrek.... pewnie dobiega końca....hmmm ciekawa jestem straszliwie.. jak przebiegł.. a moze wciąz jeszce piesy dwa biegaja razem...;-)) -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
elainfo replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
napewno cos dobrego..;-)) jak zwykle.. złe czasy minęły;-)):eviltong: -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
elainfo replied to Hala's topic in Już w nowym domu
lallalalalallala a Michu zaraz bedzie na wspólnym spacerku.. z nowym braciszkiem przyszłym... [SIZE=4][COLOR=red]TRZYMAJCIE WSZYSCY KCIUKI Z CAŁYCH SIŁ ZEBY SIE ZAPRZYJAŹNILI OD PIERWSZEGO WEJRZENIA!!!!!!!!:happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: [/COLOR][/SIZE] -
jakby nie bylo .. napewnio suni krzywda sie nie stanie . zorganizuje jakas obrózke i smyczke ,zeby mala nam nie czmychneła gdzies niedaj bosheee....tez mysle ,ze kocyk i kolanka okaża sie trafnym rozwiazaniem. i mizianko przez droge..:loveu: :loveu: echh przypomina sie jak Mafie transportowałam..d o hoteliku.. przerazona w trakcie całej drogi z wołomina do warszawy niedrgnela nawet z przerazenia.. tylko patrzyła mi błagalnie w oczy... a obok kacha wawa siedziala z 6 kluseczkami Mafci w kartoniku.. :loveu: :loveu:
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Fusica a jak wyglada zapytanie z aaaaby..?? ciekawośc mnie żżera ale nadziei sobuie nie robie;... wiadomo skąd ci ludzie...?? -
piekna sunia...matko przyjacielu koni czy ona jest w tym samym hoteliku co pozostałe ...bidy..???
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='eria']nie no do Rudy nie będę Cię fatygować...Ale wiesz co, będę w Wawie w poniedziałek,dasz mi szmatkę i wytrę Twoją szmatką i odeślę pocztą oki ??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Ruda przyjemne miasteczko kiedys tam byłam... szalenstwo totalne.. tam jest zdaje sie taki fajny sporawy osrodek ..?? chyba w lesie ...z tego co pamietam.. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Nie no Ciotka... Do Rudy Śląskiej mam jechać ze szmatką ???? A nocleg ???? A napoje wyskokowe ????:evil_lol:[/quote] z rysiem w kieszeni chyba....:evil_lol: -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
elainfo replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']A tak a co...:eviltong: Z rańca wdepnełam w Ryśkową koopkę... Tak na szczęście :evil_lol: Acha... I jest dzisiaj piątek...[/quote] no to chyba jakis przypływ gotówki sie szykuje;-)) na szczescie.. tak mojemu jackowi wszyscy wrózyli .. po tym jak wdepnął kiedys w mega koope sarki z urwanym ogonkiem...;-)) hihihi i tak sie tez stało- wpadla mu jakąs fucha dodatkowa.;-))