[quote name='Peter Beny']Tak , dokładnie , ja na miejscu Malgosi już bym na Dogo nie wszedł po tej aferze :wallbash::wallbash::wallbash: , o suni z tego topiku już jej napisałem :shake: Ale nie wiem czy jeszcze tutaj się pokaże , ja też osobiście już mam dość ciemnoty na tym forum , i znacznie rzadziej się będę udzielać tutaj :krach::krach:[/quote]
[B]Peter Beny[/B] ciemnota jest wszedzie,ale tu psy sa na pierwszym miejscu,olej to i rob swoje:cool1:powodzenia i cierpliwosci zycze.