Jump to content
Dogomania

Alynkaaa

Members
  • Posts

    800
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alynkaaa

  1. [quote name='wiq']kora jest czekoladowa podpalana?[/quote] ejjjj tylko bez znecania sie nad psami taaak????:eviltong::mad: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6010/sta60122yu7.jpg[/IMG] nietoper rzadzi:):loveu: :loveu: :loveu:
  2. Ola ja mysel ze tu nawet cale masly ludzi tak maja...... a ja jutro mam wolne od szkoly idem na walki robotow tzn targio robotow ale walki tez beda:) nie ma to jak profil mechatroniczny:)
  3. Figi ulubionym sporetem jest "glaskanie psa na czas":):evil_lol:
  4. [IMG]http://images2.fotosik.pl/217/eea85138b2bac438.jpg[/IMG] Cudnieeeee!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ahh wkoncu sie doczekalam tych foteczkow jeee:):):):) no poprostu chomik Ci zaraz psa zatrupta znaczy zadepcze:):eviltong:
  5. [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/2112/soceuj0.jpg[/IMG] cudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja tez takchce:)
  6. [I]"Koenzymem (grupą prostetyczna) wszystkich aminotransferaz jest fosforan pirydoksalu, pochodna pirydoksyny, ulegający podczas transaminacji przejściowemu przekształceniu w fosforan pirydoksaminy.Przy braku substratu grupa aldehydowa tworzy kowalencyjne połaczenie typu zasady Schiffa...bla bla bla itd[/I] [B]taaaak masz dobre usprawiedliwienie[/B][I]:eviltong: :evil_lol:[/I] [B]juz o nic sie nie pytam[/B] [B]wiecej :)[/B] [B]co do lozka to kurcze zostalas przygarnieta na koncu wiec proponuje miejsce w nogach o ile ktos inny go nie zajmie np.Figa:evil_lol: [/B] [B] ale jest jeszcze Figi wolna buda:) ooooo a tam luuuuuzuuu by bylo jak tylko wyciagniesz wszystkie zabawki:eviltong: [/B] [B] nie no tak na "powaznie " to jakis materac bym dla Ciebie znalazla....znaj maja dobroc:):cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]hehe czekam na foteczki ciotka tylko hurtem prosze[/B]
  7. chyba komus sie nalezy:mad: :mad: :mad: najpierw nas tu w swoich psiunkach rozkochal a potem uciekl:mad: ojj zeby to byl wazny powot tej nie obecnosci......bo ja tu dzielnie czekm na fotki a tu nic i nic ;(:placz: :placz: :placz:
  8. ojjj Luiza ty o 5 rano nie na dogo:-o szok:eviltong: hehehe a tak wgole to dziendobry:)i jak tam dizonek mija??
  9. czeeesc:)jak tam dzionek???
  10. heeej laseczki:)
  11. ojeeejojeeej ojeeeeeej:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P1010044-1.jpg[/IMG]:loveu: :loveu: cuuuuudnasnyyy!!!!!nochalek i usmiech tyz!!!! no i Sarcia tyz cudasek [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P1010047.jpg[/IMG] sliczny ryjeczek :loveu: :loveu: :loveu: a pan /pani slimak po latarnia???:evil_lol:
  12. hej:)no ladnie, mnie ptfforkiem nazywac:eviltong: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1722/aronia8nj1.jpg[/IMG] widze sama chodujesz jednego potfforka pod daszkeim sewgo domku:) a jakie sliczne uszko:) Kakercio wyglada jak by sie czegos panicznie pzrestraszyl...sliczniusi :loveu:
  13. [quote name='Ola&Kora']Ja też się w sumie dziwię, bo innym psom po pierwszym razie odechciało się skakać na Korę, zrozumiały że dała im kosza :eviltong: . A tu proszę, przychodzi taki niepozorny Aresik, który nigdy nie ma dość :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I wytrwały w swoich postępowaniach :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] uuuuuuuu to Aresik wytrwaly:):):) albo tak zakochany ze neiodposci czeka az Kora sie zmeczy tymi zalotami i sama sie podda:): ma chlopak taktyke:)....:evil_lol:
  14. [quote name='Marta_Ares']oczywiscie ze kundelki gora :cool3: :lol: :lol: Dobranoc i do juterka spadam lekcje odrabiac a potem spac[/quote] dolanczam sie do tego KUNDELKI RUUUUUUUULS:) pozatym one naleza do suuuperpsow:cool3: :cool3: maja ukryte zdolnosci i talenty:)
  15. [quote name='Cerber']heh bellatriks ja to tak w prost powiedziałam, żeby nie owijać w bawełnę :D chodzi o to, że Ares lata za Korą i jakby mógł to by ją chętnie zseksił :D:D:D:D:D:D[/quote] mowiac prosciej chlop jak chlop...napalony:)
  16. Luiza no i juz nei moge sie doczekac:...jak ja teraz zasne:eviltong: :evil_lol:
  17. [quote name='Cerber'][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6459/kopia2dsc00137tr7.jpg[/IMG] o matko nie zauważyłam, że Luśka nie ma :-o :-o :-o 4 łapki :-o :-o :-o ej przyznaj się komputerowo ją usunęłaś :great: :great: 8) 8)[/quote] Lusia sam se usunela pzreciez nalezy dop grupy SUUUUUUPERPSOW :) stzrela laserem i wygina smialo cialo:ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: a moze to cyborg??:niewiem: :niewiem:
  18. hmmmm..........Usiaaaaaaaaa nie wolno tak robic:mad: :mad: :mad: bedziesz musiala miec dobre usprawiedliwienie kobito.....:diabloti: :mad: :mad: :evil_lol:
  19. :loveu: muuuuuuuuuuuuua diza buzka dla pzreslodkiego psiaka:):loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/180/b92667d211146f19.jpg[/IMG][/URL] sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. kurcze babeczki nie bylo mnie od wczoraj a juz dzis zeby zdazyc nadoebic straty w kliku galeriach chyba pol nocy spedze ogladajac i czytajac....ojjj wykonczycie wy mnie:eviltong: ale juz nadrobilam i siem zakochalam:) Sarka cuuuudenko <od kad sama mam ruda> Uwielbiam RUDASKI:) a to fotka Tiny [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P1010166.jpg[/IMG] az dech mi zaparla cuuudna:loveu: :loveu: :loveu: buziole w tego kinolka:)<nie wiem czy slyszalas ale ja tu na dogo jestem znana z uwielbienia do pich kinolkow na fotkach:)> dlatego buuuziaki w nochale :)
  21. ojjj zazdroszcze ze mozesz rtak Cerberka do fotek ustawiac moja w zyciu nie ustala by tak jak chce z3sek. max!!!a jak by miala cos na sobie tomoge zapomiec o fotce:eviltong: to cos zostalo by rozszarpane..conajmniej rozszarpane [IMG]http://images1.fotosik.pl/226/8a910982a676b70c.jpg[/IMG] sliiiczna mordka:):loveu: :loveu: :loveu: i laserem strzela....SUPERPIEEEEEEES:):evil_lol:
  22. kurcze ale zaleglosci:-( ale daje rade:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5166/sta60062no3.jpg[/IMG] slicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!normalnie boka fotka!!!!!!
  23. no dobra to ja biore Asie:)uu bede miala parwe komplet:) bodizulka gdzie mieszkadssz musze Rudego do kolekcji odzyskac:eviltong: <Ale mi sie w zawrotnym tepie rodzinka powiekszy:evil_lol: > [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9126/kopiadsc00114ey2.jpg[/IMG] sliczne foto:) polowa mojej nowej rodzinki:)podziwiajcie ludziska:)
  24. Alynkaaa, zdumiewasz mnie w swoim uporze!:lol: No to ja muszę Cię jeszcze o jednym uprzedzić - mamy bardzo groźną sąsiadę.:diabloti: Sąsiada starsza baba, ale szelest każdy na klatce usłyszy :evil_lol: i zobaczysz, jak przyjdziesz z wiertarą to ona wyleci w tych swoich barchanowych kalesonach i dopiero cię pogoni!:-x :evil_lol: :lol: :lol: czasami mam wrazenie ze specjalnie mi mowisz na co mam uwazac przy wykradaniu Lusi:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: widze ptaszek wyladowal i sie nie poobijal przy ladowaniu:evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5733/kopiadsc00136bh8.jpg[/IMG][/URL] sliczna Lusia:loveu: :loveu: ahhh co za milosc [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/1374/kopiadsc00163sa7.jpg[/IMG][/URL] az zal rozdzielac ich.....chyba sie do was wprowadze w takim razie:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: albo zabieram ich razem:evil_lol: <ale to ze 3dni kucia sciany bedzie:eviltong: >
×
×
  • Create New...