Jump to content
Dogomania

mulinka

Members
  • Posts

    4031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mulinka

  1. kto przygarnie Tymka ? już jutro musi opuścić lecznicę :(
  2. Katia* napisała: Może Aksamitek po pewnym czasie oswoił by się z pieskami, ale troche się boję żeby nie stało sie odwrotnie i żeby nie stał się zestresowany już na maksa, choć zazwyczaj młody kot z czasem toleruje psa. Tak czy siak trzymam mocno kciuki za dobry domek dla naszego Pluszaczka [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/ok.gif[/IMG]
  3. oczywiscie nie miałam na mysli Vegi :) chodziło mi o przyszły dom Vega na pewno nie jest nachalnym psem, domyślam się, ze to cudowna, kochana sunia a Aksamitek tak zareagował chyba ze strachu, taki odruch obronny pięknie to napisałaś: Zupełnie inaczej by było, gdyby uczestniczył w życiu domowym. Mówiłam to paniom, które przyszły z wizytą, przekonywałam, że jak będzie w normalnych warunkach domowych, z całą tą krzątaniną, różnymi ciekawymi rzeczami dziejącymi się w kuchni itp., to wkrótce stanie się zupełnie innym, ciekawskim i rozmruczanym kotem.
  4. kto go uratuje ? prosimy o pomoc
  5. ja myślę, że gdyby znalazł się w domu z łagodnym psem, który nie byłby zbyt nachalny w okazywaniu przyjaźni, to pewnie sam by się nim zaciekawił po okresie obserwacji ;)
  6. myślę, że trzeba zmienić tytuł wątku [FNiZ] dla większosci jest chyba niezrozumiałym skrótem a dla tych co wiedzą, ze chodzi o fundację można napisać to na końcu tytułu najwazniejsze według mnie jest to, że staruszek Tymek JUTRO musi opuścić lecznicę - potrzebny DOM TYMCZASOWY - Łódź ważne, zeby jak najwięcej ludzi weszło na watek może ktoś będzie mógł pomóc
  7. kelko napisała: Jeszcze trochę i będzie można odłączyć małą, pewnie łatwiej znajdziemy DT dla samego szczeniaka niż dla dużej suki z małym...
  8. dopisałam na blogu Niechciane i Zapomniane komentarz z informacja, ze Tymek może zostać w lecznicy tylko do 6 stycznia i że błagamy o dom tymczasowy dla niego
  9. nata może zrób to ogłoszenie na allegro większą czcionką bo trzeba się bardzo namęczyć żeby coś przeczytać
  10. LittleMy :loveu: Izis :loveu: - dziękujemy
  11. malutkie marzną i proszą o ciepłe domy
  12. Izis dziękujemy za cenne wskazówki, już je wkleiłam na wątek z Niechciane i Zapomniane. kelko - pięknie pisze Karoluch, może ją poproszę
  13. [quote name='Esia']Niestety Pysia nikt nie chce, bo nie wiadomo jak zachowywał się będzie w domu/mieszkaniu, nikt nie chce chorego psa :( Najlepszy byłby DT, można by sprawdzić jak Pysio reaguje w pomieszczeniu, czy mógłby zostawać sam. Na razie pozostaje nam dalej podrzucać wątek, robić ogłoszenia i allegro :([/quote] założę Pysiowi wątek na miau
  14. jak to dobrze, że kiciuś się rozmruczał to, że te panie przygarnęły kota staruszka z podwórka jest dla mnie najlepszą rekomendacją
  15. kochana amyszka z forum miau podarowała Czarusiowi dwa bannerki do wklejenia do podpisu - dziękujemy :) aby umieścić bannerek w podpisie wystarczy skopiować jeden z poniższych kodów, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis, trzeba wkleić kod i kliknąć na Wyślij [URL=http://tiny.pl/p1k3][IMG]http://iup.in/img/guest/c32.gif[/IMG][/url] kod: [noparse][url=http://tiny.pl/p1k3][img]http://iup.in/img/guest/c32.gif[/img][/url][/noparse] [URL=http://tiny.pl/p1k3][IMG]http://iup.in/img/guest/c52.gif[/IMG][/url] kod: [noparse][url=http://tiny.pl/p1k3][img]http://iup.in/img/guest/c52.gif[/img][/url][/noparse]
  16. byłoby wspaniale, to czekamy na wiadomości
  17. [quote name='Ulka18'] Poziomeczka z b. 20 ma szanse na dom u Pana Pawla. Czekam na odpowiedz od niego. Moglby wziac sunie juz w poniedzialek, jesli sie zdecyduje... [/quote] tak bardzo bym chciała, żeby Poziomeczce się udało i jej koleżankom też
  18. LittleMy dziękujemy :) nr konta jest podany na pierwszej stronie
  19. szukamy domu dla Pysia
  20. Katia* z miau napisała: czy możesz zapytac Isabel jak Aksamitek reaguje na pieski? Pewnie nie miał bezpośredniego kontaktu z nimi,ale może Isabel z racji tego że ma mozliwość obserwacji Aksamitka i z tego co wiem ma tez psiaki mogłaby cos na ten temat powiedzieć. Dodałam wczoraj również ogłoszenie Aksamitkowi na forum o fretkach i tam ktoś pyta własnie o to: [URL]http://www.fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?f=29&t=1985&p=50264#p50264[/URL]
  21. [URL="http://upload.miau.pl/show.php?u=3/54741"][IMG]http://upload.miau.pl/3/54741m.jpg[/IMG][/URL] Bella i mała czekają na pomoc
  22. jest prześliczny - życzę Pysiowi żeby tez znalazł kochających go ludzi
×
×
  • Create New...