[quote name='Goga']Hej !!
Witam wszytskich, trafilam tutaj bo to wlasnie my bedziemy miec Babelka :D Fredzia z gory dzieki za wezmiesz go do domu na swieta.. Moi rodzice niestety zaplanowli wyjazd bardzo daleko na swieta i nie moga go wziasc wczesniej niz 5 stycznia.
babelek na pewno bedzie mial super :D[/quote]
ciesze sie ze wreszcie i babelek bedzie mial domek:loveu: