ja tez przegladam ogloszenia i to jest straszne co sie teraz dzieje tyle buldozkow. ale 19 osob na jednego buldozka, tyle jest potrzebujacych bulw ze mozna samemu poszperac w ogloszeniach i pomoc jakiemus biedakowi bo kazdy buldozek jest wykupywany z pseudo hodowli, albo ze zlych warunkow i jezli tak kazy bedzie baral za darmo to skad wziasc pieniadze na wykup nastepnego.Trzeba ludzi uswiadomic ze wy nie bierzecie bulw za darmo tylko je kupujecie. Ja fredke tez wykupilam fakt ze wydalam 800zl zamiast za szkole zaplacic wykupilam fredke i nie zaluje do tej pory swojej decyzji i jesli niedlugo warunki mi na to pozwola wykupie kolejna.