Rzeczywiście sytuacja nieciekawa. A widziałaś Modliszka co na wątku białaska na molosach wypisuje jakiś koleś? Że kastaracja to pozbawianie ważnego, męskiego narządu. Ja w ogóle mam wrażenie, że na molosach jakaś ciemnota panuje tu i ówdzie. Dzisiaj też znalazłam komentarz a propos uszu jednej suni " że trzeba je przyciąć, bo brzydko się układają..." Eh...