[quote]dzisiaj w nocy tj. 22.04.2007 w okolicach ulicy podhalańskiej przybłąkał się czarny piesek o krótkiej sierści. Psiak jest zadbany, bardzo towarzyski i wydaje mi się że młody.Nie ma żadnej obroży.
Psiak prawdopodobnie z bloków czteropiętrowych bo boi się jeździć windą i szuka po takich blokach. Na razie jest u nas choć widać że za kimś tęskni.Nie jest bardzo wygłodzony więc musiał niedawno zginąć.[/quote][quote]domku możemy szukać, ale ja musiałam go wypuścić. W domu wyl i pisczał, znowu jak szłam z nim na dwór to bardzo sie pilnował. Ze wzglądu na to że pisczał i skomlał nie mogłam go zatrzymać. Wypuściłam go, lae szukam domu. Kręci się na osiedlu więc jakl ocś znajdziemy to pójde poszukać jego.
Niewsiata dokarm go czasem. Proszę.[/quote][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/1250/toaacm8.jpg[/IMG]
Słów mi brakuje...
[URL]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=343&highlight=[/URL]