Jump to content
Dogomania

MłodaNana

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. MłodaNana

  Wycie w samotności

  mesala, wiem, nie robię tego nigdy i nigdy nie robiłam. Z radiem nie próbowałam, można zobaczyć czy to coś da. Dzięki za odpowiedź. :)
 2. MłodaNana

  Wycie w samotności

  Witajcie, mam suczkę w wieku 10 miesięcy. Pies z pseudohodowli w którą zagłębiać się nie będę, bo szkoda słów. Mamy problem z lękiem separacyjnym. Młoda wyje równo godzinę od naszego wyjścia z domu. Nieistotne czy wychodzimy do sklepu, wynieść śmieci czy do pracy. Pies wyje. Sąsiedzi się skarżą, odgrażają, wzywają policję. Nie pomagają zabawki typu Kong, rozsypana karma, zmęczenie przed wyjściem. Po godzinie wycia pies się uspokaja i dopiero wtedy zajmuję się sobą. Niestety na chwilę obecną mam słabą sytuację materialną, czeka mnie remont i wyprowadzka, więc nie jestem w stanie wydać miesięcznie kilkuset złotych na profesjonalnego behawiorystę. Mam w planach zbudować jej kennel i zobaczyć czy ta metoda da radę. Za wszelkie rady i sugestie gorąco dziękuję. Pozdrawiam. :)
 3. Witam, pytanie jak wyżej. Na stronie FCI jest bardzo dużo różnych adresów mailowych i moje pytanie brzmi: Gdzie się zgłosić z nr metryki, aby sprawdzić jej autentyczność? Ponad to, czy pies z metryką z innego kraju może mieć wyrabiany rodowód w Polsce czy trzeba go wysyłać?
×