[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8600/maluchy0212064du9js7.jpg[/IMG]
dojechały do mnie wczoraj w nocy,uratowane przez Fele ,mialy u mnie przytyc ,podrosnąc i szukac domków.w nocy strasznie piszczaly,mają okropną biegunke,po prostu leje sie z nich woda,zaraz jedziemy do lekarza,prosze o kciuki i dobre mysli bo bardzo sie martwie czy nie złapały nic strasznego w schronie.pózniej wstawie fotki