Dobry wieczór? Właśnie ciekawostkę znalazłam. Ponoć niebawem takie zabiegi mają poszerzyć listę zabiegów refundowanych :) Takie:
Choć osobiście...mam taką malutką, dość krótką listę ludzi, którzy powinni być poddawani takowej terapii :) z urzędu i obowiązkowo. Tak dwa, trzy razy w tygodniu...na początek :) To jest dobry pomysł, tak, tak :)