-
Posts
3511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by demi
-
[quote name='gagata']Demi,dlaczego tak napisałaś?Wiesz,że dla Emira dobro psów jest najważniejsze...Masz kontakt z wrocławskim TOZ - czy ich samochody jeżdża na wodę?Czy Ci pomogli? Na Twój apel Emir przyjechał najszybciej jak mógł i wtedy było ok...Ale Emir też ma masę psów na głowie i nie może sobie pozwolić na rozdawnictwo, bo tego nie wytrzyma zadna fundacja...Dlaczego się dziwisz?[/quote] no to chyba właśnie dobrze napisałam. Że EMIR najbardziej potrzebuje, tym bardziej, że chce przyjechać po sunieczkę. Dlatego mówię publicznie, że obiecuje, ze oddam, ale nie na dniach, bo nie oganiam ze swoimi psiastokociatymi. Skarbie ja jestem z TOZu... Jestem ja, prezesowa i koleżanka, która pomaga w interwencjach i to było by na tyle na wrocławski toz...:shake: na 3 osoby dolny śląsk jest nie do ogarnięcia. Choć na stronie www inaczej to wygląda:shake:
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
demi replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław __________________ -
[url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/item581789641.html]znaleziono rudego młodego psa!!! WROCŁAW (581789641) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url] już drugi raz odnawiane! Na tozowe konto jak wejdziesz to zawsze wynajdziesz, bo jak mówie ze bedzie allegro, to bedzie;) ale z dt to wiadomo jak jest:shake:
-
wiem, ze tu sie dzieje masakra i młyn i ratuje sie wszystko, ale ja też muszę doszumieć: POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]
-
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]
-
Pół życia straciłam,pokaż mi jak żyć! Wyrwana z koszmaru!Tara ma dom.
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
powoli, bo nie ogarniam tych psiaków, za dużo :shake: -
Pół życia straciłam,pokaż mi jak żyć! Wyrwana z koszmaru!Tara ma dom.
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG] -
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]
-
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
demi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
przepraszam, za offa, ale musze... POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG] -
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]
-
POMOCY :placz: z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL] [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]
-
kochana, na tozową stronę wrzucę psinki jutro i na nk- my tak ostatnio znaleźliśmy na 7 owczarków maluńkich SUPER domki, moze akurat;) spodziewaj się telefonu ode mnie niebawem :diabloti:
-
zapytam kolegi czy za zwrot kosztów by może suni nie przywiózł. Ale teraz najważniejszy jest dla mnie ten pies bez ogona... jestem jedna, a mam tyle psów na głowie, ze tylko sie wieszać. nie ogarne tego wszystkiego. Tone w długach, a co jak co, to EMIR powinnam oddać najprędzej pieniadze... bo najbardziej potrzebne, weci i hotele mogą poczekać. POMOŻE KTOŚ? Ja nawet się zbiórką nie zajmę, bo nie ogarne:-(
-
Mam do oddania 400zł EMIR za transport piesków! EMIR kochana oddam, ale teraz musiałam opłacić hotelik 400 zł psu z ogryzionym ogonem, gdybym go do schronu oddała to by go psy na dzien dobry zjadły! Także oddam na pewno! Ale musisz czekać :-( przepraszam, ze tak wrabiam i nie wyrabiam. Kochani, czy ktoś mógłby rzucić jakimś groszem na konto Fundacji EMIR? To od kasy za benzyne zależy kiedy sunia bedzie odebrana :-(
-
to zobaczymy co to będzie. Na pewno mama Asi zadzwoni. Wiem, że mama Asi trzymała by go u siebie w pokoju, razem z innym piesiem- i to jest najwiekszy problem, bo ten psiak nie wszystkie akceptuje. Kuba nie toleruje też małej córeczki Asi i i tak musi go izolować. Także Antoś też by raczej nie widywał Zuzi (córeczki). Ale czy Kuba z Antosiem się dogadają? Wiem, ze bardzo chcieli by wziąć Antka do siebie, ale chcieć to nie zawsze móc. Zobaczymy jak to w rozmowie wyjdzie, bo mama Asi tylko zdjecia ogląda i płacze, ze taki biedaczek.
-
[quote name='xmartix']Demi to najsilniejszy Dogomaniak!!!:loveu:[/quote] ciekawe jak długo:shake: Wiecie co z tym Jaszko to nie bedzie dobrze:-( ciekawe co z krwią... bedzie miał badania na dniach, jak wątroba poszła to koniec:-( i te nogi, eh... Dziś już pojechał Jaszko dalej... Jest przekochany!!!! Moja mama tak za nim płakała, ze jak za pare dni nie oszaleje, to bedzie dobrze i Jaszko nie wróci :lol: eh... Miał okropną biegunkę, a jedzonko pierwszy sort, dodatkowe zmartwienie:shake: