-
Posts
3511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by demi
-
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
demi replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']juz dziewczyny nie przesadzajcie , bo nic nadzwyczajnego mu nie dalam. Ediego nie bardzo mogę zostawiać , choc to taki bezproblemowy psiak,ale chocby ze do PL na stale zamierzam wrócic dopiero w marcu , do tego będzie juz moja psica tutaj, mam do zrobienia mieszkanie, szukanie tu pracy , no i zablokowałabym ewentualny DT na przeszyłość. Ale jemu potrzeba przed wszytskim masę ogloszen- zeby znalazl juz swoją przystań na stałe.[/QUOTE] my nic nie przesadzamy:) Tam gdzie pójdzie będzie mieć jak u Pana Boga za piecem ! Nic się nie martw:) Będe Monike- córkę tej kobitki, gnębić o zdjęcia itd, także wszystko bedzie ok:) I bierzcie pod uwagę to, że to DT, z możliwością na DS- niech no tu Monika zajrzy, to mnie ukartupi :P ale taka prawda, bo jak się w nim nie zakochać!? Niewiem co z tym dogo, ciągle się pitoli. eh. -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='GAFFKA']tO jest nowa dziewczyna Czucza, ruda jak on:loveu:[/QUOTE] dosłownie dziewczyna :evil_lol: Czuczko zakochany po same uszy:evil_lol: ale jest coraz "lepsza" jak ktoś przychodzi, bardzo szybko sie przekonuje do obcych, nie ufa, ale nie boi, także nie jest źle;) -
[quote name='Korenia'][SIZE=6]Przypominam o głosowaniu na Ulv!! Ankieta będzie zamknięta jutro, a Magda przegrywa kilkoma głosami :-([/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/URL][/QUOTE] zagłosowałam, narazie ulv prowadzi :p
-
Hades i Ślepek uratowane z makabrycznych warunków szukają domu!! wrocław
demi replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']a no kurcze... już tyle psów że się nie pamięta wszystkich..:oops:[/QUOTE] marcia, nie da sie nie pamietać:roll: poprostu trzeba chwilke pomyśleć i juz sobie wszystko przypomnisz:lol: -
JEŻ - niewidomy, bez ząbków, tak bardzo domowy- wro! MA DS u Magdaleny:)
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']Jeżyka już nie ma... :-( :-( :-( jak będę miała chwilę czasu to napiszę więcej i powrzucam jszcze jakieś jego fotki, bo troszkę mu porobiłam[/QUOTE] co????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::-( -
Kto może przetrzymać Sonię od 30.12 do 1.01 ??? WROC-> POMOCY!!!! ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
kiedy zobaczymy zdjecia małej? bo jak narazie ani umowy, ani zdj na oczęta swe nie widziałam:cool3: -
JEŻ - niewidomy, bez ząbków, tak bardzo domowy- wro! MA DS u Magdaleny:)
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
jak jeżyk? :razz: -
[quote name='Agnieszka(Visenna)'] [B]Kama ze Szczecińskiej[/B] [IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/_wsb_255x305_kama_01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/_wsb_245x245_kama_02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/_wsb_230x202_kama_10.jpg[/IMG] [IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/_wsb_269x202_kama_05.jpg[/IMG][/QUOTE] a czy Kama/Bela ma jakieś ogłoszenia? i czy jakiś jeszcze ze szczecińskiej został?
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
demi replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
wpisuje się -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Figo, zmień tytuł;) że szukamy ds. Czy ktos zechciał by się zająć ogłoszeniami?:roll::razz: kochani, dzis Mila dostała zastrzyk na zakończenie cieczki, jakoś za ok miesiąc musi być wysterylizowana- pomożecie, nie?:roll::cool3: Już wariowałam, jak Boni razem z Czuczkiem skakali do siebie, o to, który to ją powącha, i te piski, doprowadzały mnie do szału. Czucz tak sie zakochał, że umarł w butach:evil_lol: Boni, dziadzio, który żyje już ponad pół roku na kredyt tak samo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mila dziś pod moja nieobecność- tzn zbierałam śmieci z balkonu, a ta gnida sobie spaceruje po stole:mad: zresztą wcale nie czaiła się, żeby zakosić coś komuś ze stołu podczas obiedu:mad: Gwizdek jeden:diabloti: -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Mila:loveu::razz: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2329/mila1q.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2948/mila2.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6370/mila3.jpg[/IMG] z moją Malutką:loveu: na moim łóżku :mad: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8715/mila4.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/710/mila5.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6082/mila6.jpg[/IMG] -
Porzucona, chora, przeraźliwie chuda Majeczka MA DOM!!!!
demi replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Poślę ją do Wyborczej .[/QUOTE] jesteś pewna? to dopiero psycholi sie nadzwoni jak trzeba:shake: ja tak z Agiem miałam, myślałam, ze zwariuje, takie bezmózgi :shake: ale trzeba próbować, bo może akurat;) -
Porzucona, chora, przeraźliwie chuda Majeczka MA DOM!!!!
demi replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']demi a Ty po akcji z Agisem nie masz dobrego domku???[/QUOTE] cholera, miałam świetny! taki, z domkiem z ogródkiem, człowiekiem, który jest cały czas w domu i wogóle cud miód malina! Ale jak mi psisko telefon zalało jakiś czas temu to straciłam wszystkie nr-y i taka lipa:shake: -
Porzucona, chora, przeraźliwie chuda Majeczka MA DOM!!!!
demi replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
demi replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']zapisuję się świetny wątek!!!![/QUOTE] dokładnie :loveu: moje pyzy kochane :loveu: -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='REJA']Jak z finansami?20 zl miesiecznie mogę zadeklarować.[/QUOTE] Dziekujemy! Ja jutro ogarne z konta i zobacze kto mi co przesłał, bo wiem, że Figa jakieś pieniążki mi przesłała i Pani Ania. To musze sie z tego rozliczyć;) -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jutro obiecuje zdjecia:razz: ale nie bedą juz takie piękne jak u Figi...:oops: Bo moja Fibi- niewidoma kotka, tak polubila Mile, ze tak ją molestuje, ze aż jej pazurka w zabawie przy nosku wsadziła i jej troszke spuchł :oops::roll: -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
demi replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']tak dokładnie to co, robimy ogłoszenia?[/QUOTE] ogłoszenia przede wszystkim! Edzio jest SUPER psiak:loveu: Gosia, wysyłam Monice Twój nr tel, ws płatnego dt co dziś gadałysmy;) -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Dziękuję pięknie... na czyje konto będziemy kaskę zbierać? Na Twoje, Demi?[/QUOTE] Figo, może być na Twoje, bo ja codziennie nie jestem na kompie, i nie jestem w stanie aktualizować finansów cześciej niż raz w tygodniu. Dziewczyny, myślę, że może dać by Mili zastrzyk na zakonczenie cieczki i pomyśleć coś szybko o sterylce? Szkoda, zeby siedziała tyle w dt, bo cieczka na minimum miesiąc ją oddala od domu. Nie wspomne o naszej fobi dot. sterylek:roll: nie wiem kto w sumie o niej decyduje, ale myśle, ze jako dt mam troszke do powiedzenia:razz: nie mówiąc o tym ze Czuczkowi serce pęke, ze na górze jest dziewczyna z cieczką, a on nie moze do niej wejść, bo sparalizowany:evil_lol::lol: Mila super, dziś poznała moją koleżankę, z którą działam w tozie. Najpierw było wielkie szczekanie, i jaka to Ewa nie dobra, a później buziaczki szły jak trzeba:loveu: takze bedzie dobrze:loveu: Tylko co z tym jej płaczem jak ktoś wychodzi i demolowaniem, bo dziubie co sie da- to będzie nasza najwieksza bariera:roll: -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
ale ona wariatka, no własnym oczom nie wierze:loveu: to czekam na info. tym czasem uciekam już. jutro mam interw, podobno łysa rottka z szczekiem... eh:shake: to bede dawac znac, i na dniach obiecuje zdjecia:razz: -
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='makabi']Moze to był taki przedłużony Zespół Napięcia Przedcieczkowego :cool3: Trzymam kciuki za cd tych Milowych cudów:cool3:[/QUOTE] hehe, idealnie powiedziane:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Myślę, ze teraz bedzie już coraz lepiej:p widocznie musiała sie oswoić z nowymi warunkami. Czy ona była odrobacza? czy dać jej tabl? i co ze szczepieniami? Kto ma jej ksiazeczke? -
[quote name='Polarna Legenda']Ja nie wiem czy obsada lepsza.Byłam tam jakoś w lato i niestety nie podobało mi się podejście kierownictwa.Na moją uwagę że w przepełnionym boksie jest pogryziony pies kierowniczka machnęła ręką>Jakiś facet(z obsługi schronu) mówił że dostał rano zgłoszenie o wałęsającym się psie ale se pojedzie po niego wieczorem bo teraz za ciepło a pies przecież nie ucieknie....:shake:[/QUOTE] eh:shake: o umowach adopcyjnych nie wspomne, śmiech na sali:shake:
-
Malutka Mila już po sterylce. ZNALAZŁA DOM STAŁY!!
demi replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
tego co każdy dogomaniak boi sie najbardziej- cieczka... to Mila ją dostała, bo skąd te kropki krwi są:roll: słuchajcie!!!! MILA ZWARIOWAŁA:loveu: od wczoraj wieczora wyła jak głupia w tej klatce, myślałam, ze pójde sie wieszać, bo musiałam o 5 wstać:roll: dziś w domu tez rodzina myślała, ze zwariuje. Ale jak wróciłam, wypuściłam ją z klatki, to SZOK!!!!! Mila zaczeła sie cieszyć jak najnormalniejszy pies!!!! Lizała mnie po rekach, nawet na kolana wskoczyła! Teraz leży koło mnie! CUDO a nie pies:loveu: Jestem w takim szoku, ze nie wiem jak mam to wytłumaczyć. Zrobie zdjecia, to moze jutro wrzuce. Będą już takie same jak u Figi:cool3::cool3::cool3: Jej, kamień z serca!!! Takze coś czuje, ze dziś w łóżku bede spać z 5 a nie 4 psami:roll::mad: Z kotami dogaduje sie super, nawet mój maly, niewidomy lata za nią zaczepia itd i nic:razz: jeszcze nie wiem co bedzie ze spacerkiem, bo szelki zjadła:roll: Figo- przepraszam, ale Twoją smycz też. Mi dwie to nie jest tak xle. Ale już wiem, ze nie trzeba jej ze smyczą trzymać, bo daje sie normalnie dotknąć. Nie wiem, no w szoku jestem:loveu::lol: