-
Posts
3511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by demi
-
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
demi replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
w sumie to nie jest duza filozofia wyczyścić rane i zrobic zastrzyki, ale powoli, nie każdy jest gotowy na takie rzeczy. mi to przyszło łatwo i szybko, bo nie było innego wyboru;) niestety w kwestii transportu dobka nie pomogę, gdyż jestem z wro... -
a do tak do tematu.... To do zadnej budy, mi to by nawet przez myśl nie przeszło, a co dopiero- napewno potem, jak coś nie bedzie im grało to tam zostanie...:shake:
-
przepraszam, że tak nagle zmieniam temat, ale gdyby się znalazł jakiś fajniuchny domek we Wrocławiu dla mamusi to była by zgoda na jej adopcję?:razz: ja staram się ją tu promować w te i we wte, są jedni ludzie, których ja mam na oku, bardzo fajna rodzinka. Tylko, że oni sami sie zastanawiają jeszcze, bo nie chcą nic pochopnie postanawiać;)
-
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
demi replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[B]a czy niemożna by sobie podarować tych kroplówek w lecznicy i robic je w domku?[/B] ja sobie np. nie wyobrażam jeździc na same króplówki do wetów z jednym zwierzakiem, to było by nie do wykonania -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
pewnie, że bym pokochała, jak niedzwiadek wygląda- cudeńko:loveu: -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
toż to taka miłość:razz::loveu: -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
ecci a on na stałe do ciebie idzie, czy na dt?:razz: -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a ile remont trwa? bo jak na bank idzie do ciebie, to myśle, ze by przeszło nawet w domu. ale warunek to dogadanie sie z moim dziadostwem:lol: -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a czy on do eccinki nie miał iść:razz: -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a było by skąd skombinować bude dla niego? jeśli on taki milak, to moze z moimi by sie dogadał. ale spać by musiał na podwórku. zabiją mnie, ale na dworze by to jakoś przeszło - chyba. a jak nie to mnie w koncu ubiją i nie bede musiała na te biedaki patrzeć:shake: -
jaki on biedny jest...:placz: nikt go tam w toruniu nie weźmie:-(?
-
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
teraz to mam nadzieje, ze tydzien spokoju bedzie z tymi zdjeciami:razz: :evil_lol: -
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9273/p10802761gb4.jpg[/IMG] w tle jej Pańcio:cool3: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/1439/p10802781ky2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7219/p10802791bq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2470/p10802831wa4.jpg[/IMG] no to tyle by było zdjęć;) -
[quote name='mysza 1']Gizmo to mlody psiak, sparalizowany podobnie jak Lucek, nie chodzi sam tylko na wózeczku.[/quote] a czy dziubek ma swój wątek? Przykro mi z powodu Mony:-(
-
[quote name='gosikf & dogs']demi, o jaką interwencję cię pani ze sklepu prosiła? a tak w ogóle to skąd jesteś?;) właśnie mamy sytuację kryzysową... znaleziony pies i brak miejsca dla niego... będę z nim na dworze nocowac jak się nic nie znajdzie... nie mogę go zabrac do siebie... [/quote] jak byś mnie zobaczyła, to byś napewno poznała, razem chyba do gim chodziłyśmy- jakoś to tak było. Wiesz co, juz nie pamietam gdzie to dokłądnie, ale na pilcycach ws pieska. ale za nic sie nie dało babke złapać, według prawa było ok... Wiesz, ja w domu miejsce mam... ale moja rodzina na mnie dość. na stałe mamy 7 psów, dwa koty i ślepą fretkę.... do tego czasem jakiś pies i pełno kotów- dzikie i domowe i chore i zdrowe i koszmar ogólnie... Ja bym go wzieła, nawet babeczka ze sklepu dzis do mnie dzwoniła, ale sami wiecie jak trudno do stada dołączyc kolejnego psa - do tego psa nie sukę...! Wrzucą mnie normalnie. Ale za gwizdek go proszę do schronu nie oddawać... bo będzie wojna.. niech sobie biega...:-( a ten Łukasz O. to wam tak pomoze jak i nam i mi samej osobiście w życiu osobistym... szkoda, że tak gmatwa wam w głowach- ale moze akurat coś zrobi.
-
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
słuchajcie, może najpierw rzeczywiście zacząć działać nieformalnie, tzn nie legalizować sie i działać wolno jak mówi aisaK. bo gdyby jakieś nie daj bóg zgrzyty były czy coś, to bedzie nam łatwiej. a powiedzcie mi jak to wygląda w AFN? wiem, ze oni bardzo pomagali np. BwP i dość długo współpracowali. a narazie najważniejsze chyba bedzie strona www:) i moze jakieś pomysły na logo i nazwe? -
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
No to tak MAxiolce sobie mieszka:loveu: [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/2363/p10802721tc9.jpg[/IMG] przepraszam, ale na razie 1 zdj... bo kurcze coś imageshack nie działa:shake: -
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
kurcze przepraszam was bardzo, ale nie moge ich wypakować... bo sie jakaś dziwna ikonka zrobiła z kopertką. czekajcie, zaraz znajomego wypytam;) -
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
bo ja się tak zastanawiam, czy byśmy podołali w z kolejną org... chyba, że ksiegowa sie znajdzie:cool3: bo to ci sie teraz w toz dzieje to jest koszmar, interwencja za interwencja i nie pomożesz wszytskim bo po prostu fizycznie nie da sie rady:shake: hm... zarys mówisz?:razz: -
no niestety, ale to właśnie te pare osób, które można policzyć na palcach jednej ręki ten TOZ utrzymują i na własna ręke pomagają. Używa sie tej nazwy przy interwencjach, a tak to sami po chałupach upychamy animalsy po interwencja etc. wiekszość z nas- bo wiadomo człowiek jak człowiek...- wypruwa sobie tutaj żyły. w toz są tacy sami ludzie jak i na dogo, ale każdy robi wszystko we własnym zakresie- tyle ile moze:roll:
-
oj, biedne te zwierzaczki:-( powiedzcie mi, kto to Gizmo? Bo chyba w temacie nie jestem, a na kilku wątkach pojawia sie info o nim
-
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
powiem wam, że dzisiaj ratowałam oskalpowanego kota przez cały dzień... i sie z Maxią w lecznicy nie widziałam:oops: ale za to i na szczęście- bo ja bym chyba została oskalpowana:lol:- jej właściciel wysłał mi zdj z domku:razz: wiec dajcie mi pół godzinki i je wrzuce;) -
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
widzę, ze grono sie powiększa:razz: czyli niedługo coś trzeba na poważnie zacząć kombinować;)