-
Posts
3511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by demi
-
tylko, ze najlepsze jest to że PIW powiedział, ze jest ok... a policja zamiast pomóc odebrać to zabroniła TOZ i Mrunio wejść po psy- nie wspomne o tym, ze transport też juz stał po psiaki- takie auta jak we wro schron ma i się nie "spodobały":angryy: Tu o jakieś grubsze kwiatki musi chodzić. Zobaczymy co powie okręgówka- podobno ma pomóc. a to sie kurcze nie może tyle ciągnąć:-(- ja nie wiem, oni są ślepi czy jacy:angryy:
-
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
nie, jakoś nie ślizga. nie boi się wiec łapki kładzie pewnie:cool3: moje albo podłoga, albo łózko- a takie piekne legowiska leżą i są prawie nie używane:roll: -
Dwa, duże chłopaki o wspaniałej psychice- OBA W DOMKACH! :))
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Koperek, skontaktuj sie może ws tych dwóch wariatów? Max napewno bedzie dobrze pilnował- kiedyś tego doświadczyłam, jak sie dopiero zapoznawalismy:lol: ale ogólnie cudeńko piesek;) -
Dwa, duże chłopaki o wspaniałej psychice- OBA W DOMKACH! :))
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
to sie teraz pozabijamy o to miejsce:roll: ja mam ekstra piesia do budy, musze go odebrać właścicielom... a nie mam gdzie, a teraz zanim odbiorę i jeszcze go tam dowiozę to na pewno wezmą jakiegoś bidaka- oby był happy;) -
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
ona ma przepiękne legowisko:razz: ale siermięga nie chce za bardzo na nim spać, pewnie jej za gorąco;) -
[quote name='moniska']Na jaki tytuł mam zmienić? Nie będzie mnie do wtorku na dogo tzn. wogle nie bedzie mnie w moim mieście. Więc jeżeli nie podpowiecie mi z tematem do jutra (rano) to zmienię najwyzej we wtorek. Przepraszam ;)[/quote] może na " buldozia rodzinka w DT u Tosi2 w Łomiankach- szukamy DS" może być?:razz:
-
Dwa, duże chłopaki o wspaniałej psychice- OBA W DOMKACH! :))
demi replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
kurcze, trzeba go na wagę zaprowadzić, bo normalnie nie uwierzę że ma 30-35:eviltong: -
ale serio, nikt nawet nie dzwonił:shake:
-
to moze by się przydało tytuł zmienić:razz:
-
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
demi replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
coś sie pospieszyłam, razem z moim postem ukazały sie zdjecia:oops: cóż to za biedulek... i on siedział w schronisku:shake: -
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
demi replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
a te zdjecia, to gdzie są? co?:razz: -
jaki ten Lucjuszek biedny i kochaniutki:-( słuchajcie, a jak by go tak obciachać? nie jest mu za gorąco? :razz:
-
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
kurcze, a ja wiem? Koncepcji jakiejść specjalnej nie mam na logo, dlatego oprę się na was:razz: -
[B]Słuchajcie, czy ktoś może pomóc? ja jestem zapchana... Ta wiadomość jest od mojej koleżanki ws szczeniaka z kamienc[/B]a....:shake: [I]Dziewczyny no i klapa, Dorcia z kamieńca tylko do końca przyszłego tyg zostanie u tych ludzi nie chcą jej bo załatwia sie w domu i bardzo wszystko gryzie, kompletnie jest nieposłuszna jak mówią. Już stosowali wszystkich metod i nic moze znacie kogos kto im pomoze wychowac bo jak nie to ją oddadza ,do mnie nie może bo jadę na tydz do sułowa a tam duzo ludzi i w ogóle nie dam rady. Wyjdzie na to ze w najgorszym trafi do schronu a tego bym nie chciała.Pisałam do Szczepana. Koniecznie musi byc dla niej dom gdzie zostanie na jakis czas na dworze by sie nauczyła załatwiac. Asia daj ogłoszenie na forum. Ci ludzie na prawdę nie są zli tylko poprostu już rozkładaja ręce bo nie wiedza co dalej maja robić.[/I]
-
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
tylko jakiegos cud pulpecika weź w to logo wrzuć:loveu: zresztą ja juz nic nie wybrzydzam, bo tu wszyscy na razie wszystko za mnie robią:oops: -
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
to czekamy:loveu::multi: -
"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?
demi replied to demi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
no to myślę, ze już postanowione:multi: [LIST] [*]buldożkową pomoc zrobimy przy TOZie we Wro [*]stronę zaoferowała ciotka netti1 :modla: dziekujemy:loveu: [*]nazwa? hm... buldożki francuskie w potrzebie ( BFWP ) co o tym myslicie? [*]LOGO- cały czas czekamy na pomysły:)[/LIST]A jak się nas troszke konkretnych osób zbierze to bedziemy mogli zabrać sie za rejestracje;) Co o tym myślicie?:razz: -
napewno sie znajdzie;) a ta HELA na allegro...:evil_lol: pewnie literówka:razz:
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
demi replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może rzeczywiscie oddać go na miesiąc do hoteliku, a przed tym wykastrować, może struchleje troszke i sie dogadacie:roll: -
nie koniecznie musi być im dana wysterylizowana, ale muszą sie wtedy w terminie zmieścić i ją ciachnąć. Albo niech sie choc dorzucą. kurcze, najlepiej tam chyba jechać i zobaczyc jak tam w domku wszystko wygląda.
-
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
nastepnym razem bede po jednym dziennie wrzucać:evil_lol: