Jump to content
Dogomania

demi

Members
  • Posts

    3511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by demi

  1. tylko, ze najlepsze jest to że PIW powiedział, ze jest ok... a policja zamiast pomóc odebrać to zabroniła TOZ i Mrunio wejść po psy- nie wspomne o tym, ze transport też juz stał po psiaki- takie auta jak we wro schron ma i się nie "spodobały":angryy: Tu o jakieś grubsze kwiatki musi chodzić. Zobaczymy co powie okręgówka- podobno ma pomóc. a to sie kurcze nie może tyle ciągnąć:-(- ja nie wiem, oni są ślepi czy jacy:angryy:
  2. nie, jakoś nie ślizga. nie boi się wiec łapki kładzie pewnie:cool3: moje albo podłoga, albo łózko- a takie piekne legowiska leżą i są prawie nie używane:roll:
  3. Koperek, skontaktuj sie może ws tych dwóch wariatów? Max napewno bedzie dobrze pilnował- kiedyś tego doświadczyłam, jak sie dopiero zapoznawalismy:lol: ale ogólnie cudeńko piesek;)
  4. to sie teraz pozabijamy o to miejsce:roll: ja mam ekstra piesia do budy, musze go odebrać właścicielom... a nie mam gdzie, a teraz zanim odbiorę i jeszcze go tam dowiozę to na pewno wezmą jakiegoś bidaka- oby był happy;)
  5. ona ma przepiękne legowisko:razz: ale siermięga nie chce za bardzo na nim spać, pewnie jej za gorąco;)
  6. [quote name='moniska']Na jaki tytuł mam zmienić? Nie będzie mnie do wtorku na dogo tzn. wogle nie bedzie mnie w moim mieście. Więc jeżeli nie podpowiecie mi z tematem do jutra (rano) to zmienię najwyzej we wtorek. Przepraszam ;)[/quote] może na " buldozia rodzinka w DT u Tosi2 w Łomiankach- szukamy DS" może być?:razz:
  7. kurcze, trzeba go na wagę zaprowadzić, bo normalnie nie uwierzę że ma 30-35:eviltong:
  8. ale serio, nikt nawet nie dzwonił:shake:
  9. to moze by się przydało tytuł zmienić:razz:
  10. coś sie pospieszyłam, razem z moim postem ukazały sie zdjecia:oops: cóż to za biedulek... i on siedział w schronisku:shake:
  11. a te zdjecia, to gdzie są? co?:razz:
  12. jaki ten Lucjuszek biedny i kochaniutki:-( słuchajcie, a jak by go tak obciachać? nie jest mu za gorąco? :razz:
  13. kurcze, a ja wiem? Koncepcji jakiejść specjalnej nie mam na logo, dlatego oprę się na was:razz:
  14. ja ze swojej strony zaproponowałam im "psie przedszkole" ... bedą sie jeszcze toczyły rozmowy, oni naprawde kochają tego psa, tylko nie dają sobie z nią rady, a bić nie bedą przecież- tak mówi ania, jedna z koordynatorek adopcji
  15. [B]Słuchajcie, czy ktoś może pomóc? ja jestem zapchana... Ta wiadomość jest od mojej koleżanki ws szczeniaka z kamienc[/B]a....:shake: [I]Dziewczyny no i klapa, Dorcia z kamieńca tylko do końca przyszłego tyg zostanie u tych ludzi nie chcą jej bo załatwia sie w domu i bardzo wszystko gryzie, kompletnie jest nieposłuszna jak mówią. Już stosowali wszystkich metod i nic moze znacie kogos kto im pomoze wychowac bo jak nie to ją oddadza ,do mnie nie może bo jadę na tydz do sułowa a tam duzo ludzi i w ogóle nie dam rady. Wyjdzie na to ze w najgorszym trafi do schronu a tego bym nie chciała.Pisałam do Szczepana. Koniecznie musi byc dla niej dom gdzie zostanie na jakis czas na dworze by sie nauczyła załatwiac. Asia daj ogłoszenie na forum. Ci ludzie na prawdę nie są zli tylko poprostu już rozkładaja ręce bo nie wiedza co dalej maja robić.[/I]
  16. tylko jakiegos cud pulpecika weź w to logo wrzuć:loveu: zresztą ja juz nic nie wybrzydzam, bo tu wszyscy na razie wszystko za mnie robią:oops:
  17. no to myślę, ze już postanowione:multi: [LIST] [*]buldożkową pomoc zrobimy przy TOZie we Wro [*]stronę zaoferowała ciotka netti1 :modla: dziekujemy:loveu: [*]nazwa? hm... buldożki francuskie w potrzebie ( BFWP ) co o tym myslicie? [*]LOGO- cały czas czekamy na pomysły:)[/LIST]A jak się nas troszke konkretnych osób zbierze to bedziemy mogli zabrać sie za rejestracje;) Co o tym myślicie?:razz:
  18. napewno sie znajdzie;) a ta HELA na allegro...:evil_lol: pewnie literówka:razz:
  19. może rzeczywiscie oddać go na miesiąc do hoteliku, a przed tym wykastrować, może struchleje troszke i sie dogadacie:roll:
  20. nie koniecznie musi być im dana wysterylizowana, ale muszą sie wtedy w terminie zmieścić i ją ciachnąć. Albo niech sie choc dorzucą. kurcze, najlepiej tam chyba jechać i zobaczyc jak tam w domku wszystko wygląda.
  21. nastepnym razem bede po jednym dziennie wrzucać:evil_lol:
  22. :evil_lol: ta pani ma tylko troche kotów na działkach, szkoda, ze nikt sie nie obudził, jak koznanów "pozbywał" sie kotów z piwnic...:shake:
×
×
  • Create New...