ale masakra sie tu dzieje:mad:
osobiście i nie tylko powiem, ze każdy robi "dobrą" robote tyle ile moze i na ile sie podjął.
ale nic nie zmieni faktu, ze psy są głodne!
[B]Ponawiam prosbe o DT dla szczeniaka z kamieńca! Jeśli sie nic nie znajdzie biedulkę czeka schronisko!:placz: a nie po to była z tamtą wyciagana, na pewno nie żeby trafić "pod rynne" . Dziąszka, która ma ją aktualnie u siebie ( tylko do poniedziałku) Ania- 502-564-868
[/B]