[quote name='MonikaP']Olga, kiedyś, w innym wątku ja również prosiłam o link do strony www lub kontakt do wolontariuszy...i nie doczekałam się...Natomiast sam Pan Harłacz na stronie schroniska poznańskiego oraz na stronie Gazety, zamieścił niezbyt miłą w treści wypowiedź przy okazji sprawy Sułtana... Przyznam, że mam bardzo mieszane uczucia.[/quote]
a masz może linki do tej wypowiedzi, bo chetnie przeczytam....