[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maluchy wczoraj tak się wyszalały, że zasypiały na stojąco. Myślałam, że trochę pośpią w nocy:stupid:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I pospały…..do czwartej – a potem ujadanie i drapanie żeby wyjść z kuchni :Dog_run:– na tą opcję byłam przygotowana (bo poprzednia noc tez do spokojnych nie należała), i miałam zakupione dla nich 2 świńskie ucha żeby się czymś zajęły.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale to byłoby za proste- przecież zawsze smaczniejsze jest to ucho, które akurat ma TEN DRUGI ! I awantura gotowa: warczenie i piszczenie. A piszczeć to one potrafią!Sąsiedzi muszą być zachwyceni.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A Farcik nadal nie może się nadziwić – że kolega z lustra nie chce się ganiać[/SIZE][/FONT]