[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi::multi:[B][I]o rany .....znowu zasłodziłeś :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/B]
[I][B]ja się przy tych maluchach cukrzycy dorobię :razz:[/B][/I]
[I][B]Po ostatniej wystawie w Katowicach gdzie poznałam tatuśka Zośki:p, Penulkę , wymiziałam Alfę i Aykę ....jestem chora na Staffikofobię to moja 2 choroba po Bokserowirozie:oops:[/B][/I]
[I][B]Kochana Malucha[/B][/I]
[I][B][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/5060/zdjcie007ce1.jpg[/IMG]:loveu::loveu::loveu:[/B][/I]
[B][/B]
[B][/B]
[/quote]
[B][I]BARDZO DZIĘKUJEMY!!! MIŁO ŻE SIĘ PODOBA!!! BARDZO MIŁO!!ŻEBEBYŚMY JEJ NIE ZAURO... TWU TWU TWU, NA PSA UROK!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/I][/B]
[B][I]POZDROWIONKA DLA CIOTECZKI ALUSI!!![/I][/B]