[quote name='porterin']Giovanni, ja też nie wiem o czym mówisz, pokazałes Zośkę jak dla mnie bardzo profesjonalnie, przynajmniej nie zabrakło ci kondycji tak jak mnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
Noo Ciebie to pogonili...patrzałem z podziwem.:crazyeye:
A jeżeli chodzi o mnie to dziękuję za miłe słowo,:oops: ale ta lekcja wiele mnie nauczyła.;) mam nadzieję że przy najbliższej okazjii będzie widać efekty podpatrywania najleprzych.
Jak się już jest w środku to wygląda to zpełnie inaczej.
Teraz czeka mnie wiele pracy.