[quote name='Lambi']hohoho w Gdańsku coraz więcej staffiorów :multi: :multi: :loveu: super moze w końcu uda mi się spotkać na spacerze staffiora:lol: :lol:[/QUOTE]
He, mam nadzieję że nie...na wsystawach spotykam opinie właścicieli astów że jak im ich pupile wrrr... odejdą napiszę, to przejdą na wagę lrzejszą, bo to latwiejsze w utrzymaniu i mniej do karmienia. Nie wiem czy to tylko ja takie rzeczy słyszę...:crazyeye:
Więc nie chciał bym spotykać dresiarzy, karków tudzież innych takich w towarzystwie staffika.
Bo niestety ast stał się kojarzony najczęściej taką grópą społeczną.
I od razu nasuwa się pytanie...czyja to zasługa...
Ale sorki to nie w temacie, miałem tylko taką myśl...
A miło by spotkać właścicieli staffordshire bullterriera jednak na poziomie.