[quote name='Justuss']Tak się akurat składa, że jedna z moich ulubienic Urpisia - UARRPIDA KITTERY PEKKA Staff-Ka FCI w tym czasie, notabene Zwyciężczyni Rasy w Kielcach w 2005 i 2006 roku, będzie właśnie mamusią i niestety nie dojedzie, a szkoda bo bardzo przyzwoita z niej suczka....;)
Pozdrawiam Justyna & psiaki...:p[/QUOTE]
:gent::siara:;)