Jump to content
Dogomania

ssssst

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About ssssst

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 01/08/2000

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gliwice / UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ssssst

  Nugat

  Ojejku, ale uroczy był z niego papik!
 2. ssssst

  Pippy - obikowy terrier

  Marmag, i jak Wam idzie szkolenie? Dziękujemy :)
 3. ssssst

  Pippy - obikowy terrier

  Na blogu nowy post, zapraszam :-) I jedno zdjęcie. Sprzed trzech miesięcy, ale jest. Muszę się porządnie w końcu wziąć za obrabianie, bo mam w tym ogromne zaległości.
 4. ssssst

  Pippy - obikowy terrier

  Przez ostatnie miesiące byłam raczej osobą cichą, nie udzielającą się w psim światku, ale chciałabym ogłosić wszech i wobec, że... powracamy z wielki BUM ;) zapraszam na bloga, którego mam w planach nie zaniedbać i w miarę regularnie aktualizować. Skleiłam też ostatnio krótki filmik z naszych poczynań - zapraszam do oglądania i subskrybowania nowego kanału, jak od nowa, to od nowa.
 5. ssssst

  Pippy - obikowy terrier

  Imię: Pippy Płeć: suka (wysterylizowana) Rasa: yorkshire terrier (w typie rasy) Wiek: 6 lat Data urodzenia: 10 kwietnia 2010 r. Maść: czarna podpalana Wzrost: +/- 21cm Waga: 3,8kg
 6. ssssst

  Wyprawki czas!

  Kupiłam jej szelki (dzisiaj kurier je przyniósł... i tak mnie kusiło, żeby zobaczyć jak będą na niej wyglądać, ale do jej urodzin jeszcze 15 dni, więc sobie poczekam :P), no i jeszcze dużo smaczków, co z pewnością ją najbardziej ucieszy, bo to obżarciuch taki ;) A dla papsa tak wyszło, że nic tym razem nie zamówiłam, bo jednak mój portfel za bardzo by ucierpiał :P
 7. ssssst

  Wyprawki czas!

  Ja w najbliższych dniach będę zamawiać coś dla yoraska na urodziny... na pewno znajdzie się miejsce w koszyku na kolejną zabawkę dla papisia, haha.
 8. ssssst

  Wyprawki czas!

  Cichutko powiem, że ja również powoli przygotowuję się do przybycia nowego domownika i chociaż mam jeszcze sporo czasu, to w sumie wszystkie najważniejsze rzeczy, oprócz klatki, już czekają w specjalnej, papisiowej szufladzie, w której powoli zaczyna brakować miejsca ;)
×