[quote name='Gośka']
Jeśli chcesz psa wziąść na ręce duży odpada.
Duży ma wzrost ok.58-62cm i raczej jest ta wysokość utrzymana. Na pewno górna granica. Waży ok.25kg (+,- 3 kg).
.[/quote]
Dlaczego duzego nie mozna wziasc narece?? Moze siedziec na kolanach , mozna go brac na rence, jak ja jechalam do Brna, upal taki sam jak w Krakowie na wystawie byl a mi poprostu krolewski siedzial na kolanach, lezal i wszystko bylo OK (pudel od znajomych :))