[quote name='Morrisonka']Szpice mini oceniał ten sam palant co nas :mad: . My też wylecieliśmy z kiepską oceną i jeszcze gorszym opisem :roll: . Obserwowałam ocenę szpiców, tyle, że ja się aż tak bardzo nie znam na tej rasie, ale ogólnie ludzie byli wkurzeni... Nie wiem skąd oddział wytrzasnął tego faceta, w każdym bądź razie naszą rasę to on chyba widział pierwszy raz na oczy.[/quote]
Czy chodzi o Pana Denisa Kuzelji (chyba dobrze napisalam) my u niego mamy CWC. :multi: