Jump to content
Dogomania

olaglowka

Members
  • Posts

    574
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olaglowka

  1. [quote name='Agasia']ja będe jak sie z ringiem ne zbiegnie[/quote] Ja tak samo :)
  2. Ja moze sie wybiore na JH w Warszawie, jestem zgloszona, ale czy pojde - tego niewiem, zobaczymy na wystawie :)
  3. Gratulacje dla Wszystkich!!
  4. A masz moze jakies zdjecia pudli ?? Pzdr Ola
  5. Witam! Gratulacje dla Wszystkich !! Wystawa ogólnie udana bo Megi Raciborski Pcu FCI - pudel miniaturowy CWC& CACIB Najgorsze były Parkingi nigdzie nie bylo juz miejsc i z jednego miejsca odsylali w 2 i tak krazylismy ok godziny :(
  6. Powodzenia Wszystkim !!
  7. My z Megi bedizemy :)
  8. [quote name='asia40']Nie mam potwierdzenia i numeru :( Dostaliście już??[/quote] Ja nie Ale jestem na liście wystawców, wiec nie ma sięczym martwic :)
  9. [quote name='Asiaczek']Baski wchodzą o 10:00, ciężko bedzie się zgrać. Ale może po ocenie? Pzdr.[/quote] Ja w niedziele wchodze 10:25 a w sobote cos po 11 - nie pamiętam dokladnie :)
  10. [quote name='Asiaczek']A pudelki to kiedy sa? w Sobotę? Bo ja tylko w sobotę jestem... pzdr.[/quote] Jesteśmy w sobote (ja i tak jestem 2 dni:cool3: ) Jagoodka, w razie, gdybyś potrzebowała pomocy daj znac, z checia pomoge :) chyba ze bede wchodzic ok 10:25 :)
  11. [quote name='Asiaczek']Dobrze by było, abyś nie tylko się modliła, ale jeszcze uwierzyła w te osiągnięcia...myśleć pozytywnie, proszę! Pzdr.[/quote] A może Asiaczku wpadniesz pod ring pudli ?? Jestem z pudlem miniaturowym Srebrnym Megi Raciborski Puch :):):):):)
  12. [quote name='Asiaczek']Jagoodka - dasz radę! Ja będę trzymała kciuki za Ciebie i wespół w zespół....itd.:lol: Pzdr.[/quote] I Ja bede trzymac za Ciebie kciuki :)
  13. [quote name='MagicJohnson']w Warszawie bedziemy :hand: ([I]Joy[/I] bardzo czeka na spotkanie z [I]Szelma[/I] :Rose: , wiec musimy byc :D) a na IV wystawe pudelkow bardzo chcielibysmy przyjechac, oczywiscie troche to zalezy od sedziego, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i wybierzemy sie nareszcie.. :jumpie:[/quote] Ja jade z miniatura srebrna :);)
  14. [quote name='MagicJohnson']chi chi.. :lol: postaramy sie dojechac do was w 2008 wtedy.. :evil_lol: a moze mozna bedzie sie zapoznac w [I]Warszawie[/I]? :cool3:[/quote] MagicJohnson bedziesz w Warszawie ?? Ja bedę :)
  15. Ja raczej teżzawitam :) W niedziele :):):)
  16. [quote name='Morrisonka']. Inna rzecz to finały. Rzadkie i mało efektywne rasy mogą od razu jechać do domu, bo sędzia nigdy (albo b.rzadko) nie postawi na pudle przedstawiciela rzadszej i mało znanej rasy.[/quote] Dokladnie:-(
  17. Ja bardzo zaluje ze w tym roku rowniez nie mglam przyjechac :( Ale Zawsze Ostrow jest dzien przed Raciborzem ... no nic mowi sie trudno, moze kiedys sie uda :) Wstawiajcie zdjecia <prosi>
  18. [quote name='aneta']Gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców z Zagrzebia :lol: , Ostrowa :lol: i Kalisza :lol:[/quote] i Raciborza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nylismy dzisiaj w Raciborzu (bardzo daleka droga :diabloti: ) I Lisa De La Vega Raciborski Puch FCI CWC, Najlepsza Suka w Rasie Megi Raciborski Puch FCi , CWC, Najlepsza Suka w Rasie, BOB Gratulacje raz jeszcze dla Reszty pudelkow z Raciborza, no i za Ostrow,Zagrzeb i Kalisz ;) Zdjecia mam, ale nie dam sil poprostu wstawic ich i wgrac do kompa,
  19. [quote name='Talagia']RAVEN WHITE Magenta - [SIZE=5][COLOR=red]NJwR, BOB i BOG I !!!!![/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi:[/quote] Gratulacje !! Pamietasz tego pudla srebrnego stojacego przed bramą ?? To my :lol: Gadalysmy chwilke ze soba :lol: My: Lisa DE la Vega RAciborski Puch FCI - pudel toy- CWC i Najlepsza Suka w Rasie Megi Raciborski Puch FCI - pudel mianiturowy- CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwyciestwo Rasy :multi: Arvena Hulczyńska Zgraja-sealyham terrier- Zw.Mł., BOB Bardzo sie Ciesze ze poznalam nowa dogomaniaczke - Jagoodke :multi:
  20. Ja ostatnio dzwonilam do Nowego Targu odnosnie sedziego na pudle, i dowiedzialam sie ze sedziuje P.Kozber wiec pewnie sie zjawie :)
  21. W tym roku jest 15.07
  22. Dzieki za gratulacje i tym samym gratuluje Negry :)
  23. Gratulacje za Leszno, niestety zdjęc niemam, a katalog ma znajoma :)
  24. [quote name='Martyna2006']Wiem,niestety się nie spotkamy :( No ale cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci [B]POWODZENIA ;) [/B] Pozdr, Martyna[/quote] Juz po wystawie :( Mimo dlugiej drogi mamy CACa & Res.CACIBa I gratulacje za Leszno :)
×
×
  • Create New...