[quote name='Martyna2006']Ja we Wrocławiu też będe:) Ale skoro eliminacje mają być o 11,to teraz już sama nie wiem:( Na 11 to ja będe na wystawie,bo pudle wchodzą ok.12:30,a musze go jeszcze przygotować...Eh najlepiej bybyło jak eliminacje zrobili by po wystawie...[/quote]
Skad wisz ze pudle wchodza ok 12:30 ?? Macie konkurencje?? Pzdr Ola