Jump to content
Dogomania

aldon99

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

aldon99's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. ja mam dwa psy, 9 i 4 lata i czasami zdarza im się nasikać na dywanik. Generalnie same nauczyły się że sika się na dworze, szczekały pod drzwiami jak im się chciało siusiu.
  2. Ja również przycinam sierść dokładnie w ten sposób jak na zdjęciach wyżej. Robię to głównie na zime ale latem tez mi się to zdarza.
  3. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetne pieski, jest mi szkoda każdego pieska, który trafia do schronisk, nie rozumiem po co ludzie kupują psy, które oddają jak tylko dorastają.
×
×
  • Create New...