ja mam dwa psy, 9 i 4 lata i czasami zdarza im się nasikać na dywanik. Generalnie same nauczyły się że sika się na dworze, szczekały pod drzwiami jak im się chciało siusiu.
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetne pieski, jest mi szkoda każdego pieska, który trafia do schronisk, nie rozumiem po co ludzie kupują psy, które oddają jak tylko dorastają.