-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Nie wiem czy ktos pamieta jeszcze Aszuchne... Pewnie jedynie starsi wolontariusze... [IMG]http://images31.fotosik.pl/303/f9079bf9e719adb7.jpg[/IMG] Aszka kilkadziesiąt minut temu odeszła za Tęczowy Most - dzisiaj bardzo sie męczyła. Odeszla w domku - sama... ;( Śpij spokojnie maleńka - byłaś kochana, byłaś od Anki oczkiem w głowie, a teraz... teraz moze Ci lepiej...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Nie wiem czy ktos pamieta jeszcze Aszuchne... Pewnie jedynie starsi wolontariusze... Aszka kilkadziesiąt minut temu odeszła za Tęczowy Most - dzisiaj bardzo sie męczyła. Odeszla w domku - sama... ;( Śpij spokojnie maleńka - byłaś kochana, byłaś od Anki oczkiem w głowie, a teraz... teraz moze Ci lepiej... -
Te adopcje idą wam jak burza! Najpierw Sarka, teraz Norka...! Super szcześliwa ręka, GRATULUJE!
-
JOMO jesteś WEILKA! Dzieki za info, bo ja już zgłupiałam, a wole miec 'ogarnięte' bo potem rodzi sie probolem z ogłoszeniami ;] Gratuluje udanej akcji, chciałam w niedziele pod koniec wpaść, ale mój pociąg nie jechał tak jak zwykle i wracałam do domu o 22 ;( Czekam na fotorelacje publikacji ;D
-
Mieliśmy taką Sunie? Nic o niej nie wiem... Wiem, że nowy nabytek to Saba... Wiem, że poszła Nora i szczeniak od wikuwiku. Brakuje mi info o 2 psiakach? A Dżek, Fajdo, Mikro? Ktopryś z nich...?
-
Kochani, jakie psiaki z DT poszly do adopcji...?
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Nom tyle bedzie, ale ja już dzowniłąm po adopcji 3 razy, wiec stąd tez nie chce ich nękać tak często, a wizyta poadopcyjna byłaby akurat... ]:-> -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Kochana nie boje się, ale nie chce ich z kazdej strony ciągle nękać, zadzwonie za jakiś czas, żeby nie czuli się osaczeni. A bambino w sumie mogłaby już się umówić na wizyte poadopcyjną, co o tym myślisz kochana? Odwiedzialabyś nasze maleństwo? -
[quote name='klaudiaaa']Sara ma dom <jupi> Chłopak w Sarze zakochany, już wiadomo że będzie z nim spała :loveu: Ogólnie Panstwo super. Przyjechali do nas zobaczyc Sare i zadecydowali że ją chcą. Pierwsze co wyskoczyliśmy z niezapowiedziana wizytą. Pojechaliśmy, fajna okolica, duże pola, łąki.[/QUOTE] Jestem w szoku! GRATULUJE! Alez się ciesze! To ściągam Sarcie z fundacyjnej ;] ALE WIADOMOŚC!
-
Listopad - Grudzień [23.11-23.12] [B]Wpłaty:[/B] 20 zł. -Kasia 20 zł. - bumerang 21 zł. - bjuta 5 zł. - grzenka 10 zł. Ewa K. 5 zł. - bela51 20 zł. - atomówka_ak 15 zł. - zabusia 150 zł. - natalijo 20 zł. - ATLANTYDA 15 zł. - TERESA BORCZ 12 zł. - Ania_C [U] ---------------------------------------- RAZEM 313[/U] Wypłaty: - 220 zł. - wpłata na hotelowanie - 50 zł. - wykup [U]-------------------------------------- Razem 270 zł.[/U] ---------------------------- [B]SALDO KOŃCOWE (XI-XII): + 43 zł. [/B]Wszelkie nadyżki miesięczne będa 'odkładane' na wypadek, gdyby ktos nie wpłacił swojej deklracji, oraz dokładane do szczepienia i sterylizacji, na która bedziemy teraz zbierac, czy ktos ma cos przeciwko? U megii1 szczepienie p/w chorobom zakaźnym kosztuje 60 zł.! Tinka MUSI mieć takie szczepienie, choćby ze wzgląd na duży przepływ hotelowy... Jak wpłaci ostatnia osoba, która nie wpłacila, a z którą dzisiaj będe rozmawiać, to uda sie Tinkę zaszczepic p/w chorobom wirusowym, co o tym myślicie? Koszt takiego szczepienia u megii1 to 60 zł.
-
Dziękuję ;* Skoro nie było sprzeciwu i były pieniażki w skarpecie to oddałam beli51 50 zł. za wykup psiska. Bela wszędzie ze mną jeździła, w sprawie Tinki robiła trasy ponad 5 razy, takze jestem bardzo wdzięczna za zainteresowanie i pomoc, dlategoż ten dług potraktowałam priorytetowo. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe? ;>
-
Dostałąm pieniazki Tinkowe na konto. Z racji tego, że jest juz kwota potrzebna na opłacenie pobytu Tinki do 23.12 więc wpłacam ją na konto megii1 - w koncu wiadomo, lepiej miec niz nie mieć, po co ma leżeć u mnie bezczynnie, jak megi może sobie zaległosci nie robić ;> Wszytsko już ustalone. Przypomniam, że 50 zł. o Layli i 30 zł. od koleżanki megii1 jest przekazywane bezpośrednio do niej, takze ja przelewam ze swojego konta 220 zł. miesiecznie - mam dylkemat bo nie wiem czy te wpłaty rozliczac w rozliczeniu, bo sie pomieszam.... Narazie saldo szacuje sie tak: Listopad - Grudzień [23.11-23.12] [B]Wpłaty:[/B] 20 zł. -Kasia 20 zł. - bumerang 21 zł. - bjuta 5 zł. - grzenka 10 zł. Ewa K. 5 zł. - bela51 20 zł. - atomówka_ak 15 zł. - zabusia 150 zł. - natalijo 20 zł. - ATLANTYDA 80 zł. - bezpośrednio do megi1 ---------------------------------------- RAZEM 286 + 80 zł. - bezpośrednio do megi1 Wypłaty: - 220 zł. - wpłata na hotelowanie - 80 zł. - bezpośrednio do megi1 - 50 zł. - wykup [U]-------------------------------------- Razem 350 zł.[/U] ---------------------------- [B]SALDO KOŃCOWE (XI-XII): + 16 zł. [/B]Wszelkie nadyżki miesięczne będa 'odkładane' na wypadek, gdyby ktos nie wpłacił swojej deklracji, oraz dokłądane do szczepienia i sterylizacji, na która bedziemy teraz zbierac, czy ktos ma cos przeciwko? U megii1 szczepienie p/w chorobom zakaźnym kosztuje 60 zł.! Tinka MUSI mieć takie szczepienie, choćby ze wzgląd na duży przepływ hotelowy...
-
MIKRO- kolejna szansa na dom, tym razem ostatnia...
BoUnTy replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf']Teraz robie ogłoszenia do Oferty(50 szt.) Mikro też tam będzie. Potem jak znajde chwilke i nie padne to pogłaszam psiaka :) Tekst oki[/QUOTE] O jezu rzeczywiście teraz zauważyłam, że przez przypadek nie wysłąlam Ci ogłoszenia mikro do Oferty - napisałam tylko 'MIKRO' i omylkowo zapomniałam o tekście, bo miałam napisaać o nim coś którkiego i...aaaa Wybacz :oops: A reszta ogłoszeń co przesłąłam byłą ok? Mam przesylac dalej raz w tygodniu?