-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ja tak mialam zmienione, ale widze, e JOMA zamieszcza numer bankowy i stary adres, wiec pomyślałam, że tak ma być, i albo nie chcecie wprowadzac mentliku, bo konto jest na stary adres, albo nie chcecie się chwalic nowym, wiec usunęłam... To mam dodać czy jak? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dużo jest opisanych. Bo to sa naprawdę krótkie opisy. Dam rade. Ale w niedziele - po zkole podjade na akcję i wywiem się jaki jest bilans ;> Zaraz zabieram się za dodanie 10 psiaczków na cafeanimal.pl, bo wczorajsze dodanie poskutkowało Czakusiem w gazecie - kladii telefony sie urywają! Takze z braku czasu postawimy na regularnosc w ogloszeniach, które moga ukazac się w Metrze. -
Skopiowalam z 1 strony, nie mialam czasu tworzyć. Ogłaszałam jeszcze 4 psiaki ;]
-
I dzisiaj tak bedzie caly dzień,... Dlaczego? Wcoraj wrzuciłam go na cafeanimal i nasz Czakuś trafił dzisiaj do ogólnopolskiego Metra ;] Polecajcie tez psiaki z interwencji! A ja juz wiem, że będe wiecej czasu poświecać na wrzucanie w pierwszej kolejnosci psiaków na cafeanimal, bo zawsze jest wziecie, tylko trudno się dostać...
-
Ja robie w tych stronach do rejstracji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url] wiec moze ty mu porobb w tych wytłuszczonych na czrno bez rejstracji. To sa najpopularniejsze serwisy. Odpowiada taki podział? Ja robie tylko na tych wytluszoczonych.
-
skąd dzwonią tzn. gdzie znalezli ogłoszenie, na jakim portalu.
-
Oooo ;| To pytaj zawsze skąd dzwonią... U mnie cisza... Podbudowałaś mnie, to kontynuuje ogłaszanie...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zaaktualizowałam 1 stronę ;] Może tak być? Ogłosiłam moje 2 szczyle, Czako i Kazana. Dzisiaj jeszcze dokończe, bo przy ogłaszaniu 5 psiaków na raz idzie to jak krew z nosa. Kisiaraf na kiedy potrzebujesz te ogłoszenia? Chyba w tym tygodniu już sie nie zakfalifikują, prawda? To bym wysłala w niedziele przyszłą, po akcji i całym intensywnym tygodniu szukania domków! -
Gluciu. Jesli to sa oba szczeniaki od Agi Bytom to zwą się Cooki i Jumper. Jumper wczoraj znalazł domek! [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/szczeniaki-brazowe-zosia-i-kosma,275.html[/url] A moje imion nie mają, moze ktoś ma jakies propozycje...?
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kisiaraf nic mi nie wiadomo o tym, aby działka ogłosen zostala mi także odebrana. W kazdym razie narazie jeszcze zajmę się tym ja, wczoraj nie wyslalam, bo jak widzisz przez Będzinskie psiaki zrobiło się sporo zamieszania. Zaraz popisze i wyśle. Masz nadal miejsce na 10 ogłoszen, tak? Skoro na stronie wszystko ładnie pisze, co i jak, to ja zaaktualizuje 1strone wątku. Zrobie to jeszcze dzisiaj. Od razu czuć, ze mam wolne ;> Wprawdzie moje 2 zmory wstawaly w nocy co godzinkę, wiec sobie nie pospałam... -
Ja po dokończeiu ogłaszania 5 psiaków, które teraz ogłaszam, zajmę sie kolejnymi. Gluciu, od których zacząć? Prosze o listę 4 psiakow! Kto zrobi allegro zbiorowe!? Mogę zrobić allegro cegielkowe, z tym, że musze na swoim koncie, bo nie mam dojscia do fundacyjnego. Mam kartki na święta, ktore zwykle ładnie schodziły! Zawze jakiś grosik!
-
Ogłoszenia na: 0. [url]www.cafeanimal.pl[/url] 1. [url]www.eoferty.com.pl[/url] 2. [url]www.adopcje.org[/url] 3. [url]www.kokosy.pl[/url] 4. [url]www.kupiepsa.pl[/url] 5. [url]www.mojpupil.pl[/url] 6. [url]www.ogloszenia.adverts.pl[/url] 7. [url]www.ofertka.pl[/url] 8. [url]www.allezoo.pl[/url] 9. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 10. [url]www.spacerek.net[/url] Narazie tyle, walcze nad kolejnymi, ale cięzko oglaszać 5 psiaków na jeden raz ;]
-
Gluviu ja uważam, że dla 'dowodów w sprawie domków trzeba szukac jak najblizej - na ślasku.
-
oGŁOSZENIA MOICH SZCZYLI DODALAM NA: Ogłoszenia na: 0. [url]www.cafeanimal.pl[/url] 1. [url]www.eoferty.com.pl[/url] 2. [url]www.adopcje.org[/url] 3. [url]www.kokosy.pl[/url] 4. [url]www.kupiepsa.pl[/url] 5. [url]www.mojpupil.pl[/url] 6. [url]www.ogloszenia.adverts.pl[/url] 7. [url]www.ofertka.pl[/url] 8. [url]www.allezoo.pl[/url] 9. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 10. [url]www.spacerek.net[/url] Informuje, zeby się nie powielać. PS. Przy okazji ogłosiłam Kazana i Czako.
-
Trzy lata na sznurku - Kazan szuka domu ma dom, bardzo fajny!
BoUnTy replied to jotka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia na: 0. [url]www.cafeanimal.pl[/url] 1. [url]www.eoferty.com.pl[/url] 2. [url]www.adopcje.org[/url] 3. [url]www.kokosy.pl[/url] 4. [url]www.kupiepsa.pl[/url] 5. [url]www.mojpupil.pl[/url] 6. [url]www.ogloszenia.adverts.pl[/url] 7. [url]www.ofertka.pl[/url] 8. [url]www.allezoo.pl[/url] 9. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 10. [url]www.spacerek.net[/url] Narazie tyle, walcze nad kolejnymi, ale cięzko oglaszać 5 psiaków na jeden raz ;] -
Ogłoszenia na: 0. [url]www.cafeanimal.pl[/url] 1. [url]www.eoferty.com.pl[/url] 2. [url]www.adopcje.org[/url] 3. [url]www.kokosy.pl[/url] 4. [url]www.kupiepsa.pl[/url] 5. [url]www.mojpupil.pl[/url] 6. [url]www.ogloszenia.adverts.pl[/url] 7. [url]www.ofertka.pl[/url] 8. [url]www.allezoo.pl[/url] 9. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 10. [url]www.spacerek.net[/url] Narazie tyle, walcze nad kolejnymi, ale cięzko oglaszać 5 psiaków na jeden raz ;]
-
Liskowata suka to ta z niebieskiego koszyczka? Czy to nie jest potencjalna mamusia moich maluchów? Zobaczymy jak z adopcją moim małych, jesli szybko znajdą domki i rodzice odpoczną to moze jakiegoś psiaka będe mogła jeszcze uraczyć DT, ale narazie nic nie mówie, aby nie zapeszać ;>
-
Dzięki fiziu, jak ktoś ma czas to wrzucajcie je gdzie się da!
-
_Aleksandra_ a czemu podzucać? One mają DT u mnie do akcji w SCC, a później zobaczymy czy znajdą domki ;> Az taka chętna jesteś? Ja sama je wczoraj odebrałam z przesyłki do mnie.... Poza tym one nie moga zostać teraz rozdzielone. Strasznie są przerażone i źle by to zniosły. Takze niech ten tydzien w 2 próbują zaufac człowiekowi u mnie, a później pomyślimy co dalej ;] Choć mam nadzieję, że zaraz rodzwonią mi sie telefony, w końcu po coś robiłam to allegro ;] Poza tym mnie nikt nie informował o tym, ze mam je gdzies podrzucać o ile mi wiadomo mialam być miejscem docelowym wraz z agabytom? ;> W nocy się przeraiłam, ta najmniejsza kruszynka robi kupska z ok. 20 cm. robalami. Całe jelita zaczopowane tym g...., masakra! Oddam robaki na DT, chcesz? ;P Gdzie są telefony, gdzie są telefony, no już ludziska, dzwonić! Do akcji w SCC ma już ich nie być, żeby nie robić tłoku! A z dobrych wieści, jednak kluseczka puchata z dt u AgiBytom za chwilkę jedzie do wspaniałego domku...
-
No i widzisz JOMO - z natłoku zajec zapomniałam sie przypomnieć... ;> Mnie na akcji nie będzie, rano tylko szczylki podrzuce i mykam do szkółki. Niestety tym razem nie moge się wyrwac ze szkoły,takze mile widziana osoba, ktora się nimi zajmi i mi przekaże SZCZĘLSIWE informacje ;>
-
Zrobiłam moim 2 szczylkom allegro, myślicie, że takie może być? [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=923543288[/url] Oczywiscie wyróżnione ;]
-
Eeeee.... mój tata czyta dogomanie ;| Się przeraziłam... brat koczuje w pokojgdzie są szczyle i nagle wchodzi tata i tylko do mnie "Gdzie są szczyle?" "eeee.... jakie szczyle? <udaje głupa> " "2 szczeniaki, mam ich sam szukać?" "Zwolnij człowieku, o czym ty do mnie mówić?" Sajgon odwleczony na inny termin ]:-> Jak się ciesze, że one takie cichutkie siedzą pod krzeselkiem i śpią ;> Spoko maroko to już przerabiałam wielokrotnie, takze bez obaw ;]
-
DO mie trafiły już te 2 szczylki... Powiem tak, zwstępnych obserwacji - ONE SĄ WSPANIAŁE! Piękne, widac, że bystre, ale przerażone... Tak grzeczych i ciuchutkich szczeniaków to już dawno nie miałam... Srają robakami jak cholera... Jedzą jak piranie...
-
Gluviu czyli ostatecznie do mnie nie trafią, tak? No to ja w takim wypadku bede ngocjowac innego psa z rodzicami...
-
Publikacjo sprostowanie - ponoć 2 szczyle są u mnie... U mnie nic sie nie kręci - jest jedynie miejsce i żarełko, któe wczoraj kupiam z myślą, że się doszczenie, jednak się nie doszczeniłam... Nie wiem gdzie są te szczylki 2... Aaaa szkoda... Doroslego psa teraz wziać nie mogę, choc myślę ciężko i debatuje. Może będe mogła wziać Princa - chciałam suczkę z niebieskiego koszyka, ale widze, że ma wziecie, a Prince ni ma, nikt się nie interesuje, Anetka nie może miec kolejnego tymczasowicza, a psiak przeciez ma łapkę chorą...