Jump to content
Dogomania

MrJacob122

Members
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

825 profile views

MrJacob122's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. MrJacob122

  Migdał

  Mój sznaucer znowu zjadł coś czego nie powinien. Tym razem jednego migdała. Spadł na podłogę, a ten go od razu pogryzł i połknął, a w internecie jest wiele informacji o trującym działaniu migdałów. Czy od jednego nic mu się nie stanie?
 2. Na podłodze leżała torebka, taka z kulkami co pochłaniają wilgoć. Była rozerwana, mój sznaucerek pewnie zjadł trochę tych kuleczek silikonowych. Czy nic mu nie będzie? Nie trzeba wywoływać wymiotów?
 3. Minęło trochę czasu i chciałbym wszystkim z tego wątku podziękować. Zakupiliśmy sznaucera z hodowli ZKwP i jest zdrowy, wszystko jest ok. To była najlepsza decyzja.
 4. 1,5 roczny pies zjadł kawałek cukierka (ok. 10g). Cukierek oblany czekoladą - waga psa 8kg. Nie wiem, czy nic mu się nie stanie. Chyba nie ma potrzeby wywoływania wymiotów?
 5. Postanowiliśmy nie dzwonić. Terasz szukamy pieska z rodowodem. Jakby pani mogła napisać coś o wizycie to bardzo proszę.
 6. Jakbym podjął decyzję, to bym nie zakładał tego wątku. :)
 7. Tylko problem w tym, że czekam już ok. dwóch lat. I jeszcze do tego obiecałem pieska na wakacje. ;) Podzwonię i zapytam o takiego pieska ;) Dziękuję za rady :)
 8. Obecnie cena tych z ZKwP to 2000 zł, niestety na przyjaciela w takiej cenie nie mogę sobie pozwolić.
 9. Dziękuję, jutro dzwonimy do pani, zapiszę całą listę pytań. Jeśli będzie się "migać" od odpowiedzi skresle hodowlę.
 10. Dziękuję, jutro dzwonimy do pani, zapiszę całą listę pytań. Jeśli będzie się "migać" od odpowiedzi skresle hodowlę.
 11. Dziękuję, jutro dzwonimy do pani, zapiszę całą listę pytań. Jeśli będzie się "migać" od odpowiedzi skresle hodowlę.
 12. Wiem, ale hodowla z tego związku została mi polecona - widziałem suczkę, jest zdrowa, jest pięknym sznaucerem.
 13. Zamierzam kupić sznaucera miniaturowego z hodowli "Lady Molly". Żadnych opinii w internecie nie znalazłem. Są w niej trzy razy psów, natknąłem się na hodowlę bardzo podobną - tylko tam było chyba z 7 ras psów i koty, więc ta wydaje mi się wiarygodna. Jest zarejestrowana w Kennel Club. Pieski dostają wyprawkę Royal Canin, więc wszedłem na stronę tej firmy i widnieje tam ta hodowla, lecz zdziwiło mnie to, że jest tam dopisek "FCI". Może ktoś ma pieska z tej hodowli? Może ktoś coś o niej słyszał? Proszę o napisanie.
×
×
 • Create New...