Witaj :)
nie wpychaj sie, czuj sie jak u siebie :)
Asiaczek- wierz mi - to prawdziwa miłość - Ploter w depresji, melancholijnie patrzy w dal wspominając ukochana. Szkoda tylko ze jego wybranka z Warszawy jest - jakoś to przeżyjemy, nie takie nieszczęścia chodzą po ludziach :p (nie mogłam sie powstrzymać od wytknięcia Krakowsko-Warszawskich animozji:diabloti:)