witajcie rodacy, w niedziele wyjechalismy, dwa dni bylismy na targach w Kolonii, a teraz wakacjujemy w Belgii u siostry meza mego. ploter dwa dni zostal z dziecmi belgijskimi i mial prawdziwy raj na ziemi;) zdjecia chyba po powrocie
najpierw niuchały...
[IMG]http://i21.tinypic.com/2ro0z7p.jpg[/IMG]
[IMG]http://i22.tinypic.com/11j3u5e.jpg[/IMG]
a potem się okazało że jest tam zdechły kret :p
[IMG]http://i20.tinypic.com/20pwnkn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i24.tinypic.com/1zzgcyb.jpg[/IMG]
przyjechała do nas na chwilę mama Irisz:)
[IMG]http://i24.tinypic.com/14aes7l.jpg[/IMG]
[IMG]http://i22.tinypic.com/2wovu3m.jpg[/IMG]
[IMG]http://i24.tinypic.com/2qxcg8j.jpg[/IMG]
próba rodzinnego zdjęcia :)
[IMG]http://i23.tinypic.com/152ncps.jpg[/IMG]
trzy rudzielce:)
[IMG]http://i20.tinypic.com/59zy49.jpg[/IMG]
[IMG]http://i21.tinypic.com/fycy94.jpg[/IMG]
śledzą mnie... może z tej strony...
[IMG]http://i22.tinypic.com/4q0xno.jpg[/IMG]
.. a może z tej...
[IMG]http://i23.tinypic.com/30w7c7o.jpg[/IMG]
studium facjaty:)
[IMG]http://i23.tinypic.com/25ywttt.jpg[/IMG]
[IMG]http://i20.tinypic.com/sv0234.jpg[/IMG]
pełne skupienie w czasie stójki:)
[IMG]http://i22.tinypic.com/16ar88n.jpg[/IMG]
[IMG]http://i21.tinypic.com/30a54zb.jpg[/IMG]
hehe to prawda ale potem można wstąpić lub zrzeszyć się w jakimś stowarzyszeniu chorych na węgromanie :))
a ja muszę Plotera zostawiiiiić:placz: na tydzień prawieeeee:placz:
kurcze- ja bym od razu posiew zrobiła, szkoda psa męczyć jak sie okaże że jednak nie to. no chyba ze objawy są aż tak oczywiste.
Wracajcie szybko do zdrowia!!!