Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. [quote name='emilia2280']No a dlaczego go Clockwork sama nie wprowadzila do "szczeniakarni". To jest zamkniéte na klucz? Musze wypytywac bo nie zgadza sié paré rzeczy i wszystko trzeba wyjasnic dokladnie na wátku.[/quote] Bo tam były szczeniaki chore z objawami parwo i bała się,że ten też się zarazi.Dlatego chciała,aby nie miał w ogóle kontaktu z nimi,tylko pojechał do dt.
  2. [quote name='emilia2280']Dziewczyny, a czy w tym schronisku sá pomieszczenia na izolatki i kwarantanne czy nie w koncu?[/quote] We czwartek zadzwoniła do mnie Clockwork i powiedziała,że przywieźli im szczeniaka i jeżeli nie znajdzie się dla niego dt,pies wyląduje w pomieszczeniu ze wszystkimi szczeniakami(wiedziano już wtedy o chorobie)bo innego pomieszczenia nie mają. Kiedy przyjechałam na miejsce piesek był w 2 skręconych ze sobą skrzynkach,bo tylko tak mogli go odseparować.
  3. Wspaniałe wiadomości z nowego domku:multi::loveu:super,że Neferek już u siebie:razz:
  4. Uwielbiam takie wiadomośći:loveu::loveu::loveu:
  5. To było wcześniej jak jeszcze pracowałaś w schronie więc mogłaś nie mieć czasu;)no,a teraz mozna się zastanowic co ze szczeniakiem robić.
  6. Pisała do mnie maggie1971,że może onka zabrac do kliniki,ale nie mogła się dodzwonić do Magdy i główne pytanie,co z nim zrobić o ile uda mu się wyzdrowieć,czy jest dla niego dt?Kasa dla niego by była,maggie ma 100 zł z bazarku i ja daje 100 zł,tylko to trzeba dogadać
  7. [B]Dzięki Fizi Bercik pojechał do wspaniałego domku:loveu::loveu::loveu:[/B] [B]Państwo bardzo fajni,mili.Wiem,że Bercik będzie miał wszystko:loveu:[/B] [B]Fizia:Rose::iloveyou:[/B]
  8. Wilczkowaty szczeniak słania się na nogach:placz:
  9. Clockwork mówi,że niestety Amikat nie da rady załatwić surowicy,bo jest aktualnie nad morzem.Jeżeli ktos zna klinikę w której można to zamówić niech dzwoni.
  10. Nie mogę się dodzwonić do Clockwork.Może kupić o jedną więcej surowicę i skontaktować się z tą panią od suczki,musiała przecież zostawić adres w schronisku:roll:
  11. Miałam zapytanie o szczeniaczka sunię,wysłałam zdjęcia Figgi,ale domek nie sprawdzony.
  12. Ano,ja już tu nic nie poradzę,wet tak powiedział i cóż,pani przyjdzie w poniedziałek:roll:
  13. A więc oba pieski,tzn.Bercik i tymczasowicz Sajnox mają szansę na dobre domki.Więcej napiszę po 17-tej;)
  14. Dzisiaj byłam u weta z Bercikiem na zastrzyku i spotkałam panią z biszkoptową sunią zabraną ze schronu kilka dni temu.Malutka nie wyglądała za dobrze:shake:powiedziałam pani o parwo,lekarz powiedział,że podał małej coś na wzmocnienie i żeby sunię obserwowała i w poniedziałek z nią przyszła,że jak będzie miała objawy parwo to podłączy ją do kroplówki. Dzieci tak ładnie się malutką Lusią opiekowały,zawinęły ją w kocyk i niosły na rękach.Oby się jej udało,to taka kruszynka.
  15. Może formika coś nam więcej napisze.
  16. [quote name='zulugula']Po takich kosztach surowica [COLOR=red][B]dla 7 szczeniaków = ok 210 zł.[/B][/COLOR] Na razie zostało wydane na leczenie 30 zł. Nie wiem w jakiej wysokości przyszły wpłaty i ile brakuje ewentualnie. Czy ktoś może udzielić odp. na to pytanie?[/quote] Dokładnie,trzeba zliczyć wpłaty,jak zabraknie dołożymy z bazarków na karmę,teraz surowica najważniejsza.
  17. Halbino,pamiętam o Figgi,ale 2 potencjalne domki,które mam chcą jamnikowatego,małego pieska. Sajnox masz pw;)
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wsio pozałatwiane ...jedna wizyta w niedziele 2 ga w poniedziałek ... w razie czego może inny boxiu skorzysta :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oby to były super domki:loveu:
  19. [quote name='Sajnox']Tak jednak je sam i to bardzo ładnie, będzie z niego coś ala jamnik jest długi ma krótkie łapki może być troszke wyższy ale nie dużo[/quote] To ja go podeślę tej rodzinie z Rybnika.;)
  20. To wspaniała wiadomość,zaciskam kciukasy;)
  21. A czy on już je samodzielnie?I co powiedział wet,że to będzie mały piesek?
  22. Są widoki na domek dla Bercika,jeden u rodziny dogomaniaczki(dziękuję Fizia za kontakt:loveu:)a następny domek jest z Rybnika,pani na emeryturze w domku jednorodzinnym,niedawno stracili pieska ze starości. Ale czekają na decyzję pierwszej rodzinki do jutra.
  23. A to dzisiaj ten pan miał zobaczyć Neferka?
  24. Ale tu ma cudną minkę:loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/237/e47826d7cf8d35ff.jpg[/IMG][/URL]
  25. Jutro kolejny zastrzyk. A telefony w sprawie Bercika były dwa,jeden gorszy od następnego:shake:ludzie są dziwni czasami:roll:.Facet dzwoni prawie obrażony i mówi,żebym podała adres to on se zabierze tego psa,gadał tak jakby chodziło o worek zgniłej cebuli:mad:
×
×
  • Create New...