[quote name='basia']A ja sobie narobiłam .. :shake: Zgłosiłam husky i podhalana. Jedno jest w hali 3A a drugie w hali 7 - dokładnie na drugim końcu terenu wystawy :placz:
Chyba powinnam zacząć już trenować biegi sprinterskie :-([/quote]
Współczuje, tym bardziej, że targi w poznaniu do małych nie należą... Będziesz sama z 2psami?