Mikusiu jutro Twoje Święto a dziś Twój Pańcio ma URODZINKI!!!!
Panie Grzegorzu-wszystkiego co najlepsze w dniu tak uroczystym-zdrowia,szczęścia,pomyślności w każdym dniu,realizacji każdego marzenia-w moim i mojej rodzinki imieniu.Moje Muszkieterki przesyłają mnóstwo machnięć ogonkami i uśmieszków-:lol:
:tort::new-bday::BIG: :laola: