Juz po wizycie-łapcia była prześwietlona dalej jednak jest stan zapalny 5 palca -trzeba znowu antybiotyk..serduszko lepiej...
,,czekamy w poczekalni...
[IMG]http://images4.fotosik.pl/284/a90b64b2058ca19emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images12.fotosik.pl/11/1ece1672e5d2a518med.jpg[/IMG]
a to mój Pan Doktor,,,,
[IMG]http://images11.fotosik.pl/18/c2fb83d1642d46fcmed.jpg[/IMG]