Keria jest jeszcze ten psiaczek. Reksio z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/186131-PIES-IDEALNY!-Mały-kudłaty-zabrany-podczas-ewakuacji-schroniska[/url]
Jest mały, bezporoblemowy, dogaduje się z psami i kotami. Z książeczki wynkia, że ma 11 lat, ale podobno to bardzo żwawy piesek, bardzo wpatrzony w człowieka.