[quote name='irenaka'](...) Teraz zauważyłam, że założycielka wątku jest Łodzi:crazyeye:
To ja już nic nie rozumiem:shake:. W czym jest problem?[/QUOTE]
Tak jestem z Łodzi. Założyłam wątek Mozartowi nie widząc go na oczy. Wtedy jeszcze bywalam regularnie na dogo i udzielałam się na kieleckim wątku. Miałam wtedy też innego kieleckiego urwisa na tymczasie. O Mocku wiem tyle ile przekażą osoby, które go widują.
Niestety z różnych wzdlędów, od kilku miesięcy niestety nie bywam na dogo. Zaglądam tylko sporadycznie. Postaram się przynajmniej do Mozarta zaglądać częściej, ale jeśli jest ktoś kto może poprowadzić wątek Mocka - bardzo proszę. Napiszę do admina, żeby przekazał wątek innej osobie.
Divia dzięki za zebranie info.:loveu: Wstawiłam wraz z aktualnym rozliczeniem do pierwszego postu. :lol: