Jump to content
Dogomania

SzalonaJulia

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About SzalonaJulia

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Wiatam :) Już niedługo do mojego domu przybędzie owczarek szkocki typ amerykański. Chciała bym was zapytać jaką obrożę mu kupić. Bierzcie pod uwagę, że to TYP AMERYKAŃSKI czyli nie ma aż tak puchatej sierści i jest nieco wyższy. Wiem, że są wątki "Obroża dla Collie" ale ja będę mieć typu amerykańskiego, a to trochę inna sprawa ;)
 2. Goldi1270 ! U mnie we wsi jest tak samo :( Kiedyś zginoł mi pies, który zabił trzy kury u mojego sąsiada... Po tygodniu przepadł bez śladu i nikt nie wie co się z nim stało :( są podejrzenia, że to właśnie mój sąsiad ponieważ jak idę z moim psem to się wydziera, żeby kur nie ganiał i grozi, że się z nim rozprawi... Jednak to tylko podejrzenia, bo nie tylko on tak się drze, ale i inna baba, która lubi mojego psa, ale nie lubi jak zobaczy, że mój pies odwraca głowę w stronę jej kur. Nic z tym zrobić nie mogę bo nie mam dowodów :(
 3. Dobra wiadomość ! Strona zniknęła :D Jupi ^^
 4. Może ktoś wie o co chodzi ? Chodzi o żółte wstążki oznaczające, że do tego psa nie można zbliżać się ze swoim psem i ten psiak potrzebuje więcej przestrzeni, bo np. Jest nerwowy lub chory itp. Co o tym sądzicie ? (Przepraszam za błędy orto, ale na telefonie nie da się pisać tego typu tematów :( a jestem bardzo ciekawa co wy na to)
 5. Nie polecam :/ Sama miałam labka na dworze i strasznie uciekał...aż uciekł :(
 6. Zależy jaka rasa lub jakich ras mieszaniec. Pies o krótkiej śerści i mocnej budowie lub (tak jak labki) śerści nie przemakalnej może mieszkać na podwórku z ogrodzeniem.Wszystko zależy od rasy, śerści psa i czasem od jego charakteru.
 7. Gdy przeglądałam FB napotkałam się na taką stronę " Pies nawiększy wróg człowieka". Zamieszczają tam okropne zdjęcia i zmyślone historie. Część uważa to za trolling...ale jak się przeczyta komentarze to aż głowa opada ! Trolling czy nie trzeba to zgłosić ! Ale Facebook uważa, że ta strona jest ok... Może jak więcej osób zgłosi ją to FB ją usunie ? Link do strony: https://m.facebook.com/psypotwory (Jeśli był taki temat to przepraszam, ale mogłam nie zauważyć.../mogą być błędy z ortografii, przepraszam za nie ale pisałam na tel). Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...