Jump to content
Dogomania

yasmeen

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About yasmeen

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. yasmeen

  Ankieta do badań weterynaryjnych

  Bou, już poprawione. To był błąd zupełnie nieświadomy, bynajmniej nie w celu obrażania adresata. dziękuję za zwrócenie uwagi. Bela51; dziękuję za życzliwość
 2. W ramach badań nad psychiką psów prowadzę ankietę na temat zachowań psów po poważniejszych operacjach (styrelizacja itp.) Piszę pracę zaliczeniową i bardzo przyda się Wasza pomoc! Chcę zbadać, jak obecność innego psa wpływa na proces rekonwalescencji po operacji. Jeżeli Wasz pies przechodził operację w wieku od 1 do 6 lat (i nie była to przewlekła choroba która wymusza separację od innych psów) pomóżcie! Z góry dziękuję
 3. yasmeen

  Spacery Rybnik i okolice :)

  Czy temat jest aktualny? Bo jeżeli tak, to meldujemy się z moimi 3 psami z Rud Raciborskich; ) Niedaleko, a lasów i pięknych miejsc pod dostatkiem. Moje psy nieszczególnie lubią dzikie zabawy", ale spacer z elementami szkolenia na przykład byłby super:)
 4. yasmeen

  Gliwice :)

  A ja z Rud niedaleko Rybnika:) Od gliwic ciut i kawałek, ale za to mamy pełno pięknych miejsc; lasy, łąki, do wyboru do koloru;) Może ktoś chętny na psie spotkania? Nie mówię o zabawie, moje futra nie są fanami wielu psich znajomych, ale np. Wspólnego szkolenia? Jeżeli ktoś z Was lubi "dzicz" w lesie to odezwijcie się;)!
 5. Schroniska bywają różne; są ludzie którym na prawdę na zwierzętach zależy, ale nie łudźmy się; takie miejsce to często spory i łatwy zarobek. Przeczytajcie ten artykuł;   Dla wielu ludzi w Polsce zabijanie psów jest całkiem niezłą formą zarobku. Do schronisk trafia  bowiem około 10 000 psów rocznie, a koszt utrzymania 1 psa dziennie wynosi ok. 7 zł...
 6. yasmeen

  psi behawior- akieta do badań

  Akirka, a próbowałaś po prostu ignorować to zachowanie? I nagradzać ( swoją uwagą) tylko momenty w których spokojnie do Ciebie podchodzi? Jeżeli chodzi jej o uwagę, to odwrócenie się tyłem, tak by uniknąć patrzenia bezpośrednio na psa i podrapań powinno w odczuciu psa być "karą", a Twoja uwaga za dobre zachowanie nagrodą.
 7. Jeżeli chodzi o psie zachowania, behavior i odczytywanie zachowań, to polecam zaskakujący artykuł http://yasmeenphulpoto.blogspot.com/2015/08/naukowa-koncepcja-zachowan-spoecznych.html Ciekawe i warte zapamiętania ciekawostki.
 8. yasmeen

  Pytanie do dyskusji

  Witajcie! Mam do Was pytanie. Mianowicie zastanawiam się, co Was, psiarzy najbardziej interesuje np. gdy wybieracie jakiś artykuł bądź film do obejrzenia. Czy wolicie np. Krótkie ciekawostki, czy może poradę nauki sztuczek, czy może informacje o historii psów...A może jeszcze coś innego? Jestem ciekawa Waszego zdania z zawodowej ciekawości (piszę dosyć dużo o psach) chciałabym też poruszyć tematy które najbardziej interesują psiarzy o różnym stopniu zaawansowania. zapraszam do dyskusji!
 9. Wygraj darmową sesję Ciebie i Twojego pupila! Poszukuję psów oraz ich właścicieli chętnych do brania udziału w nieodpłatnej sesji zdjęciowej. Konkurs jest formą promocji zwierzęcej fotografii, jest to również doskonały sposób na wypromowanie swojego psa! By brać udział w sesji wystarczy wymyśleć imiona dla pary pluszowych artystycznych zabawek promujących serię. Imiona należy wysłać na adres [email protected] pod hasłem konkurs imiona, lub opublikować poniżej w komentarzach. Pięć najlepszych nagrodzę sesją fotograficzną pupila (psa, kota)oraz darmowymi poradami w zakresie posłuszeństwa Regulamin oraz kontakt na stronie http:// yasmeenphulpoto.blogspot.com zachęcam do udziału!
 10. yasmeen

  Kumulacja problemów - potrzebuję porady

  Wasze porady są godne pradziwych znawców psów! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Waszą wiedzą. Sama piszę dla gazety "przyjaciel pies" o historii psowatych. zapraszam wszystkich chętnych;) oprócz tego wszystkim którzy interesują się psim behawioryzmem i przeszłością ras, opisanych w ciekawy niecodzienny sposób polecam bloga http://yasmeenphulpoto.blogspot.com Ponieważ zajmuję się szkoleniem psów, w razie poważnych problemów z pupilem śmiało możecie pisać na adres [email protected] postaram się pomóc!
 11. yasmeen

  lady dog blog

  sekret psich zachowań, czyli pies kontra człowiek. Blog o psiej inteligencji, sposobie myślenia. yasmeenphulpoto.blogspot.com zapraszam!
×