[quote name='Kaya']Ja mam pytanie co do tego rodowodu, bo gdybym chciała pokazać sa rasowego, ale po kastracji i na wielu wystawach zgłoszenia na MP są odrazu na wystawie, ale potrzebny jest numerek wystawowy psa jak zgłosić wtedy psa, bo trzeba podać klasę?[/quote]
Jeśli chodzi o ring eksterieru to wystawianie psów po kastracji jest niemożliwe:shake: Teraz też nie przyjmuje się prezenterów na wystawie,dlatego numerek nie jest Ci potrzebny;)