[quote name='BiBi']To co Unek lubi najbardziej;) bieganie po ogrodzie:lol: Super fotki, szczególnie ta z kolegą, podobny do naszego Sprinterka :lol:[/quote]
Dziekuje :) Unek uwielbia bieganie i skakanie:loveu: A kolega chociaż przyjechał z Holandii to sie doskonale dogaduje z Unkiem:lol: :D
Pozdr,