Uno wczoraj u P.Junikiewicz zdobył CWC :D I spełnił warunki na [B]reproduktora[/B], w poniedziałek jedziemy wbić to do rodowodu :loveu:
Dzisiaj jedziemy do Inowrocławia walczyć o kolejne CWC :)
I ciąg dalszy :)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3636/kropkakwiecien5fu2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6442/kropkakwiecien6ec9.jpg[/IMG][/URL]
A tak wyglądała zaledwie dwa miesiące temu ;)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4141/kropkalutyhz3.jpg[/IMG][/URL]
Jest piękna,a ten kolor :loveu: Super :)
A ja pochwale się moją 7-mio miesięczną Atena zwaną Kropką :)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4606/kropkakwieciensl4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7153/kropkakwiecien1sj8.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8687/kropkakwiecien2ck3.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=kropkakwiecien2ck3.jpg"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8687/kropkakwiecien2ck3.d49283c69f.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6085/kropkakwiecien3pv4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3525/kropkakwiecien4kb8.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=kropkakwiecien4kb8.jpg"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3525/kropkakwiecien4kb8.7f95cb2e15.jpg[/IMG][/URL]
Gośka dzięki :) :)
Ja jestem pod wrażeniem tego jak szybko Bil Ci obrósł:crazyeye: Kurde gdyby włos Una rósł z taką prędkością to chyba psa by nie było widać :evil_lol: Super :)
My się dzisiaj obcinaliśmy, najfajniej jest oglądac psa przed i po,efekt jest niesamowity :)
Poszukuje dość wąskiej maszynki do "robienia" mojego Unka.Chciałam Mosera Rex'a ale boje się, że jest zbyt szeroki i nie dojade tam gdzie chce.Macie coś sprawdzonego?
Myślałam o jakimś Andisie, bo znalazłam dużo wąskich maszynek tej firmy :)
Ja mam ten uchwyt z germapolu :cool3: Ramieniem próbowałam,ale włosy mi wciągało do środka :evil_lol::lol::evil_lol: Za paskiem,czy biustonoszem też próbowałam,ale w końcu mam uchwyt:loveu:
Macie może jakiś sprawdzony i w normalnej cenie mobil-home lub coś w tym stylu ? Oby łazienka była gdzie moge wykąpać psy i dało rade je potem suszyć :evil_lol:
Sprzedawanie psów dorosłych jest normalną rzeczą (szczególnie w dużych hodowlach),niektórzy po prostu zostawiają sobie dwa szczeniaki by później lepszego zostawić sobie,albo robią championaty i sprzedają za większe pieniądze.
Cudowne pudelki :loveu::loveu:
Świetnie, że do nas wróciłaś :razz:
Mitya jaka panna,już prawie dorosła się wydaje,a ma 4 miesiące :loveu::loveu: Piękna jest:loveu: