Na początek chciałam się przywitać :D
Jestem wolontariuszką w fundacji pod ktorej opieką jest Rockuś i pani Grażynka poprosiła mnie żebym wrzuciła parę fotek naszego modela :D
Dzisiejszy spacerek się udał- pogoda była dla nas bardzo miła- przed spacerkiem padało, na spacerku świeciło słoneczko, po spacerku znowu się rozpadało, więc się nam udało:D
Rocki dzisiaj bardzo ładnie się zachowywał- widać było że spacerek mu się podobał (:
Niestety fotek ze spacerku mało, bo się prześwietliły i pokazuję tylko te na ktorych widać coś więcej niż białą plamę :(
Ale wrzucę też zdjecia z wczorajszego spacerku (:
Rocki z kolegą z boksu :D
A tutaj Rocki pomiędzy dwoma samcami, z ktorymi grzecznie szedł na spacerek :D