Jump to content
Dogomania

DorotaSz

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About DorotaSz

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/02/1996

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. "Za piłką wejdę wszędzie"     Miał nadzieję, że jednak go zabierzemy   Ale grzecznie położył się na miejsce :)       Po wyjściu nie było słychać żadnych pisków skomleń czy szczeków więc zapowiada się dobrze :)  Trzymamy kciuki :D Jakość fotek niestety kiepska, bo późno, ciemno i pies uspokoić się nie chciał  :(    U nas w fundacji nie było problemu z kotami, więc podejrzewam, że się dogadają :)   Jak z Hollywoodu ;D   https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11888049_459034264275969_8898885636767444336_n.jpg?oh=2d173e9a0401871d8b54947b204a922c&oe=563C7934
 2. Podejrzewam, że nie wszyscy śledzą nas na Facebooku, więc nie wszyscy wiedzą, gdzie Skubiś był we wtorek :) Towarzyszył Perełce w drodze do Żywca- do nowego domku, no Perełka jeszcze tam nie została, ale gdy już się wyleczy (po sterylce) to jedzie tam na stałe <3   Grzecznie jechał w samochodzie ;)   Trochę mu się chyba nudziło ;D   Wszyscy sprawdzali każdy kąt, czy to na pewno odpowiedni dom dla Perełki (Na zdjęciu również nasza ruda Georginia, która również się z nami zabrała :P no i oczywiście główna zainteresowana- Perełka)   Skubiś sprawdzał nawet, czy porcelanowy ptaszek jest jadalny :)   Rozglądał się na prawo i lewo    Ale w końcu wydał wyrok- DOM JEST SUPER!    I poszedł spać :)  
 3. Dzisiaj szukając ochłody pojechałyśmy ze Skubisiem do lasu. Ale niestety niewiele ochłody nam to przyniosło no i dwa pozostałe psiaki które również zabrałyśmy strasznie się zmęczyły :( Te upały nas wykończą...             A jeżeli chodzi o skojarzenie z Kudłatym, to muszę podziękować mamie, bo to ona po usłyszeniu imienia Skubisia od razu skojarzyła to z bajką ;) Sama bym na to nie wpadła, a już na pewno nie tak szybko :D
 4. Uwaga uwaga! :)  Dzisiaj Skubi pożegnał schronisko :D Grzecznie jechał w samochodzie     Wyglądał na szczęśliwego, gdy wyszedł :)  Wąchał i niuchał    Przystojniak :)    Poznał swojego nowego kumpla        cdn w następnym poście bo brakło mi miejsca na zdjęcia ;)
 5. Niestety jak zadzwonilismy do schroniska dowiedzieliśmy się, że Skubiś nie ma jeszcze sciagnietych szwów ;( Grażynka jutro znowu będzie dzwonić do schroniska i wypytywać co i jak.
 6. Nie zgadniecie gdzie Rokuś był dzisiaj :)  Załapał się razem z fundacyjnymi psiakami do... FRYZJERA :D                 Wypiękniony Rokuś pozdrawia :)  
 7. Przepraszam że tak długo się nie odzywaliśmy. Skubiś wczoraj był kastrowany i miał czyszczone ząbki :)  Najdalej za 2 tygodnie (gdy będzie miał ściągnięte szwy) będziemy go wreszcie mieć u siebie. Ja już nie mogę się doczekać!
 8. Potwierdzam, Rockuś wczoraj pojechał do nowego domku! :)  Powrzucam parę zaległych fotek :D Nie było zdjęć Rockusia na pierwszej wizycie u weterynarza na badaniu krwi i prześwietleniu, to wrzucam :D    ,   Nie było też zdjęć z pierwszej wizyty Rockiego w nowym domu :) Spacerek przed wizytą   Mimo początkowej niepewności   czuł się jak u siebie :D   Nawet później, w samochodzie nie opuszczała go ekscytacja :)  
×